w

Gracz LoLa z Brązu 4 pochwalił się akcją, z której był dumny. Społeczność gry bardzo to doceniła

Jeden z graczy zamieścił filmik, na którym widać pewną akcję na dolnej alei.


League of Legends to gra, która potrafi mocno zaskoczyć. Tak naprawdę widowiskowe zagrania mogą zdarzyć się w każdej dywizji – nigdy nie wiadomo, co dokładnie się stanie, a nierzadko bywa tak, że dana akcja wyjdzie przypadkiem i aż trudno uwierzyć, że gracze uszli z niej z życiem.

Ci, którzy doświadczyli interesujących momentów, często chwalą się nimi w internecie. Filmiki z ciekawymi zagraniami szybko zyskują popularność i są komentowane przez innych graczy.

Tym razem nie było inaczej. Jeden z fanów LoLa pochwalił się pewną akcją na dolnej alei, z której był dumny. Co dokładnie się stało?

Swain z Brązu 4

Gracz o nicku ilje1992 w jednym z meczów ograł swojego przeciwnika w sposób, który jego zdaniem był naprawdę udany. Postanowił uwiecznić to na nagraniu i podzielić się nim z resztą społeczności.

Autor filmiku zaznaczył, że jest nowym graczem i póki co znajduje się w Brązie 4. Dywizja ta nie cieszy się zbyt dobrą opinią, dlatego ilje1992 nie był pewien, czy jego nagranie nie zostanie wyśmiane.

Wideo przedstawia walkę dwóch championów na bocie – Jinx i Swaina. Gdy zdrowie obu postaci mocno spada, bohaterka decyduje się użyć swojej superumiejętności – SuperMegaRakieta Śmierci. Swain, a zarazem autor nagrania, na szczęście przewidział jej ruch i szybko błysnął za jej plecy.

Komentujący nie mieli zamiaru wyśmiewać dywizji nowego gracza LoLa. Zamiast tego bardzo go pochwalili, pisząc wiele ciepłych słów:

Dobra robota! Masz naprawdę niezły instynkt! Po poświęceniu większej ilości czasu i zdobyciu doświadczenia masz potencjał, by móc wspiąć się w drabince rankingowej. 

To był naprawdę dobry outplay.

Z rangą czy bez – ten Flash był naprawdę niezły. 

Pojawiły się nawet komentarze, w których użytkownicy byli zdziwieni, że społeczność League of Legends potrafi być tak miła i serdeczna dla nowych graczy.