w

Gracz stworzył swoją własną wersję klienta LoLa. Wygląda o wiele lepiej od oryginalnej?

Riot Games / Dahrwijn

Fanowska wersja klienta do League of Legends. Zbiera naprawdę dobre opinie wśród społeczności.


To, że klient Ligi nie działa zbyt dobrze, wie raczej każdy. Często zdarzają się w nim błędy, a gracze często narzekają na to, że coś nie działa.

Niektórzy twierdzą też, że jego wygląd jest już przestarzały i przydałoby się wpleść do niego kilka nowości i nie chodzi tutaj o ramki dywizji. Jak wygląda projekt od jednego z fanów?

Nowy klient do LoLa

Riot Games nie chce stworzyć nowego klienta, a twórcy uważają, że działa on naprawdę dobrze. Z tego powodu na ten moment społeczność nie może liczyć, że wkrótce zostanie on zastąpiony. Jak widać, nie przeszkadza to fanom, którzy tworzą swoje własne projekty. Tym razem padło na szatę graficzną.

Redditor o nicku Dahrwijn podał się tego wyzwania. Jak twierdzi, zrobił to dla zabawy, ponieważ nigdy nie projektował interfejsu tego typu. Jednak wyszło mu to naprawdę dobrze i zebrał wiele pozytywnych komentarzy. Oto jak wygląda jego praca:

Jak widać, można wybierać emotki i dzielić się nimi z przyjaciółmi nie tylko w grze, ale i w lobby oraz na czacie. Dodatkowo w poczekalni wyświetlane są tła bohaterów, które zapewne każdy może spersonalizować. Autor potwierdza, że to jeszcze nie koniec i projekt wciąż jest ulepszany. Być może Riot dostrzeże jego starania i wcieli w życie kilka jego pomysłów, choćby za kilka lat.