w

Malphite z LoLa otrzyma więcej zmian. Sam Riot twierdzi, że potrzebuje “VU” lub “ASU”

Riot Games

Malphite zostanie przerobiony? Pracownik uważa, że przydałaby mu się wizualna zmiana.


Okruch Monolitu jest jedną z najstarszych postaci w League of Legends, która od daty swojej premiery zmieniła się tylko w małym stopniu. Z tego powodu wielu graczy twierdzi, że bohater jest nieco przestarzały.

Podobnie sądzi znany wszystkim pracownik Riotu o nicku Reav3. W kilku wpisach na Reddicie stwierdził, że faktycznie potrzebuje zmian, ale nie gameplayowych, a wizualnych.

Możliwa przeróbka Malphite

Malphite wydany został w 2009 roku, co czyni z niego postać już klasyczną i szeroko kojarzoną właśnie z Ligą. Chociaż w przyszłości jego umiejętności zostały nieco ulepszone, to wciąż mocno nie odbiegają od swojej pierwotnej wersji. Okazuje się, że tak może jeszcze długo pozostać, bo Riot nie widzi w tym problemu.

Natomiast pracownik o nicku Reav3 wziął na cel coś innego. Chodzi tutaj o “VU” lub “ASU”, czyli “aktualizację wizualną” i “aktualizację grafiki i zrównoważonego rozwoju”. Uważa on, że to właśnie jeden z tych procesów powinien przejść Malphite.

Myślę, że Malphite prawdopodobnie potrzebuje “VU” lub “ASU”, a nie VGU. Jego umiejętności są proste, ale wciąż przyjemne i dobrze działające, i to dobrze mieć jakiegoś łatwego bohatera w grze.

Wychodzi na to, że Riot uważa monolit za wciąż dobrego bohatera, ale potrzebującego zmian wizualnych. Oznacza to, że gracze nie muszą obawiać się o jego klasyczne umiejętności. Być może w przyszłości otrzyma poprawki ich wyglądu, ale na ten moment nic nie zapowiada tego, aby deweloperzy nad nimi pracowali.