Gracze League of Legends żądają rekompensaty w postaci tokenów za problemy z serwerami

League of Legends

Reklama

Czy Riot powinien dać graczom tokeny w ramach rekompensaty za problemy z serwerami?

Reklama


Gracze, którzy kupili przepustkę w wydarzeniu Galaktyki 2020, są mocno niezadowoleni. W ostatnim czasie gra miała sporo problemów, w tym m.in. skoki pingu czy błędy klienta. Społeczność powoli ma dość ciągłego „płonięcia serwerów”, dlatego coraz więcej osób żąda rekompensaty od Riotu.

Problemy z serwerami a wydarzenie Galaktyki 2020

Gracze nie ukrywają swojego niezadowolenia. Wydarzenie Galaktyki 2020 ruszyło 25 marca i potrwa do 28 kwietnia, oznacza to, że kończy się za nieco ponad 10 dni. Jak zauważono np. na Reddicie, nie dość, że zdobywanie tokenów zostało zredukowane, to problemy z serwerami nie pozwoliły w pełni cieszyć się wydarzeniem.

Spora część społeczności uważa, że Riot powinien rozdać tokeny w ramach rekompensaty. Niektórzy są na tyle zdenerwowani, że zapowiadali rezygnację z kolejnych przepustek, ponieważ ich zdaniem gra działa coraz gorzej.

Reklama

Muszę przyznać, że aktualne wydarzenie pozostawiło w moich ustach ogromny niesmak. Nie będę już kupować przepustki, ponieważ ta wydaje mi się strasznym zdzierstwem…

Wielu uznało, że sam fakt tego, że gracze domagają się rekompensaty, naprawdę źle świadczy o Riocie. Niezadowolenie jest naprawdę widoczne, nie brakuje też krytyki samych przepustek, które zdaniem niektórych są coraz gorsze i twórcy zamiast iść na rękę graczom, to utrudniają im zabawę.

Pojawił się również temat wypalania przez przepustki oraz wielu złych doświadczeń. O tym zjawisku pisaliśmy już wcześniej: Dlaczego przepustki w League of Legends sprawiają, że gracze są wypaleni?. W tym przypadku nie pomaga dodatkowo fakt, że serwery uniemożliwiają graczom dobrą zabawę.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej