w

Gracze LoLa domagają się nowej opcji pozwalającej na zmianę sposobu rzucania zaklęć

Opcja, która powinna już dawno pojawić się w League of Legends.


Gracze najpopularniejszy gry MOBA na świecie domagają się nowej opcji, która, ich zdaniem, powinna już od dawna być dostępna w grze. Chodzi o system rzucania zaklęć poza zasięgiem.

Do tej pory taką opcję posiada tylko kilka postaci, więc użytkownicy chcą, aby można je było włączyć na wszystkich dostępnych championach.

Zmiana rzucania zaklęć

W League of Legends można castować umiejętności na dwa sposoby. Jedne zostaną rzucone na maksymalną odległość, drugie za to zmuszą postać do podejścia, aby „złapać” zasięg. W grze użycie E poza maksymalnym zasięgiem spowoduje, że MF pośle zaklęcie na aktualnie dostępną maksymalną odległość w miejscu, którym stoi. Natomiast Viktor podejdzie i dopiero wtedy rzuci Pole Grawitacyjne tam, gdzie chcemy.

ZOBACZ – Riot chce pobić kolejny rekord w liczbie wydanych skórek do LoLa? Nowa osoba odpowiedzialna za skiny

Gracze proszą o dodanie do ustawień nowej opcji pozwalającej na zmianę pomiędzy normalnym castowaniem, a rzucaniem umiejętności na maksymalną odległość. Wielu twierdzi, że jest to uciążliwe szczególnie na ARAMie, gdzie są całkowicie losowe postacie lub Summoner’s Rift, gdy grają po raz pierwszy danym bohaterem. Deweloper na ten moment nie wypowiedział się w temacie.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends