w

Gracze LoLa nie zostawili suchej nitki na skinie PsyOps Viktora. Wiemy, jak Riot go zmieni

Reakcja na skina jednej z postaci była naprawdę negatywna. Riot postanowił odpowiedzieć na feedback.


Kilka dni temu gracze poznali wygląd najnowszych skórek z serii PsyOps. Jedna z nich jednak odstawała jakością i gracze nie ukrywali swojego niezadowolenia. Mowa tu o Viktorze, który nieczęsto dostaje nową zawartość.

Riot z początkiem roku obiecał nieco miłości z reguły pomijanym postaciom, powiedział również, że dostaną one lepsze skiny. PsyOps Viktor zdaniem graczy był aż za bardzo podobny do swojej podstawowej skórki i uznali oni, że mógłby być on co najwyżej jego aktualizacją. Co na to twórcy?

Co zmienił Riot w najnowszej skórce championa?

W tweecie jednego z pracowników studia, który odpowiada za efekty wizualne, można przeczytać o kilku drobnych poprawkach, które mają poprawić ogólne odczucia z gry bohaterem ze wspomnianym skinem.

Kilka poprawek PsyOps Viktora w związku z odzewem graczy z PBE:

  • Dodano mieniące się światło na pelerynie.
  • Poprawiono źródło ataku po rzuceniu Q.
  • Poprawiono animację pojawiania się W + VFX.
  • Poprawiono animację laseru E zarówno w jego podstawowej wersji, jak i ulepszonej.
  • Dodano efekt uderzenia przez R.

Video

ZOBACZ – Dziewczyny nie mogą znaleźć nikogo do gry w LoLa przez “stulejarzy”. Pokazują wiadomości od nich

Czy twórcy za pomocą poprawek spełnią oczekiwania graczy? Trudno powiedzieć. Na pewno dużym plusem jest reakcja na odzew społeczności, jednak należy pamiętać, że głównym problemem omawianego skina nie było jego wykonanie, lecz tematyka.

Utrzymują Viktora w dosłownie tej samej tematyce w każdej ze skórek, gdzie zawsze jest futurystycznym cyborgiem. Jest to strasznie ograniczające i fajnie byłoby zobaczyć coś w stylu Coven albo Elderwood Viktora. Może i wymagałoby to większego nakładu pracy, ale byłby on tego wart.

Wybranie innego motywu w przypadku postaci nie było jedynym rozwiązaniem.

Jeśli chcieli, aby wpasował się w linię PsyOps, mogli przedstawić go jako “przebudzonego” psychicznego robota. Nie zwyczajnego cyborga, ale sprawić, że jego ramię lata i strzela magią (zamiast jego trzeciego ramienia mogliby dodać latającą rękę).

Mimo to reakcje graczy na aktualne poprawki są przeważnie pozytywne. Należy pamiętać, że nie jest to ostateczna wersja skina i wiele jeszcze może ulec zmianie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends