w

Gracze LoLa proponują, by osoby z dłuższym stażem gry otrzymywali specjalne nagrody

Czy starsi gracze powinni dostawać nagrody ściśle powiązane z ich stażem w League of Legends?


Jeden z graczy zaproponował nagrody dla graczy, których przygoda z League of Legends ciągnie się już od naprawdę dawna. Wraz z nadejściem warsztatu hextech unikalność przedmiotów związanych z wydarzeniami z przeszłości prysła, a nie każdy był sympatykiem gier rankingowych, aby ostatecznie otrzymać pamiątkę w postaci skórki i ikonki.

Na czym polega propozycja jednego z graczy?

Chodzi o ikonkę lub trofeum ukazujące się na profilu gracza, które przedstawiałoby lata spędzone w grze.

W Counter Strike’u dostaje się monety przedstawiające wiek konta. W prosty sposób można odróżnić świeżego gracza od weterana, a sam żeton może być swoistym powodem do dumy.

ZOBACZ – Bilgewater z League of Legends stworzone w Unreal Engine 4. Jak to wygląda?

Podobne rozwiązanie mogłoby być przyjemną niespodzianką dla wielu starszych graczy. Stworzenie ikonek przedstawiających kolejne lata nie powinno stanowić dla twórców problemu i nadto nadwyrężać ich planu pracy. Mimo to Riot aktualnie skupia się na innych kwestiach i coś podobnego raczej nie trafiłoby w najbliższym czasie do twórców.

W dalszej przyszłości jednak nie jest wykluczone pojawienie się takich nagród. Z którąś rocznicą możliwe jest, że twórcy pomyślą o starszych graczach i postanowią jakoś ich nagrodzić. Na ten moment jednak pozostaje cieszenie się pozostałą zawartością gry.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends