w

Gracze LoLa przestają kupować bilety premium w trybie Clash do czasu, aż Riot nie pozbędzie się smurfów

Riot Games

Społeczność protestuje do czasu pozbycia się smurfów z turniejów Clash.


Wielu użytkowników postanowiło przestać kupować droższe bilety z lepszymi nagrodami w Clash, ponieważ jak uważają, to i tak nie ma sensu. Praktycznie za każdym razem trafiają na smurfy, które kompletnie niszczą balans w danych tierach.

Smurfy na clash

Pomimo zabezpieczeń, które wprowadziło Riot Games (konto musi być zweryfikowane za pomocą numeru telefonu), gracze z wysokich dywizji wciąż niszczą rozgrywkę na niskich tierach w turnieju Clash.

Autor wpisu twierdzi, że praktycznie za każdy razem w przeciwnej drużynie widzi konta z brązu, których poziom nie przekracza 40. Zazwyczaj grają oni bohaterami bez maestrii i radzą sobie znakomicie. Czasami taki skład może składać się nawet z kilku takich kont, co kompletnie demotywuje go, jak i jego sojuszników.

ZOBACZ – Riot na temat błędnego opisu umiejętności Kog’Mawa z LoLa

W ramach protestu postanowił nie wspierać słabego systemu „antysmurfowego” Riotu i przestał kupować ulepszone bilety.

Riot chyba sobie ze mnie żartuje, jeżeli myśli, że wydam pieniądze na ich antysmurfowe zabezpieczenia.

Pomimo tego, iż duża część społeczności przyłączyła się do akcji, kilka osób twierdzi, że wyeliminowanie takiego zachowania jest niemożliwe. Najpierw należy pozbyć się botów, które expią konta, które później zostaną sprzedane za grosze.

Jednym z podanych rozwiązań jest wyłączenie EXPa z gier na boty, gdzie zazwyczaj ma to miejsce. Więcej o tym precedensie możecie przeczytać w tym artykule.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends