Gracze mają już dość wpychanego wszędzie K/DA z LoLa? „Riot osiągnął najwyższy poziom żenady”

League of Legends

Reklama

Coraz więcej osób zaczyna uważać, że K/DA zaczyna wzbudzać cringe.

Reklama


K/DA jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych, wirtualnych zespołów muzycznych z League of Legends. W projekcie wzięły udział i podłożyły głos do postaci ogólnoświatowe gwiazdy, jak Miyeon i Soyeon z (G)I-DLE czy dwie amerykańskie piosenkarki Madison Beer i Jaira Burns.

Pierwsza piosenka POP/STARS spodobała się ogromnej ilości graczy i osiągnęła do tej pory ponad 400 milionów wyświetleń na YouTube. Po dwóch latach deweloper postanowił wydać cały album z animowanymi teledyskami do praktycznie wszystkich utworów. Teraz gracze twierdzą, że bohaterki wpychane są wszędzie na siłę – dlaczego?

Wywiady z K/DA

Od ponad dwóch miesięcy w mediach społecznościowych co chwilę możemy natknąć się na temat girls bandu, w którego skład wchodzi Akali, Ahri, Kai’Sa i Evelynn. Na początku były to tylko komiksy i współpraca z Seraphine, najnowszą bohaterką League of Legends. To właśnie wtedy pojawiły się pierwsze głosy sprzeciwu i gracze powoli zaczęli protestować.

Reklama

Wypuszczenie płyty i masy teledysków, wydanie nowych skórek i dodatków w grze, przygotowanie projektu z europejskimi artystami, promocja sporej ilości gadżetów, kolekcji ubrań czy nawet współpraca z największymi firmami na świecie jak Ducati czy Logitech sprawiło, że społeczność zaczęła czuć się mocno przytłoczona wirtualnym zespołem.

ZOBACZ – Gracze nie będą musieli długo czekać na kolejną postać do LoLa. Kiedy może się pojawić?

To nie był widocznie koniec niespodzianek przygotowanych przez Riot Games, bowiem oprócz tego przeprowadzono niedawno rozmowę z postaciami na oficjalnej stronie League of Legends. Chociaż przedstawiona była ona w formie artykułu, już wtedy słychać było głosy fanów, że jest to przesada, gdyż są to tylko wirtualne postacie. Deweloper nie cofnął się jednak i przy współpracy z Genius, nagrany został krótki wywiad z Akali.

Video

Prawdopodobnie właśnie to przelało czarę goryczy. Społeczność LoLa w dużej części stwierdziła, że jest to już zwyczajnie dziwne i wywołuje żenadę. Oprócz samego pomysłu twórców użytkownicy zwracają uwagę również na inne szczegóły jak niepasujący głos, wygląd animacji oraz wypowiadane przez nią teksty.

Używają innej aktorki głosowej niż w piosence i grze, ona brzmi jak 13-latka, która próbuje być fajna. Animacja jest słaba i wygląda, jak postać z PS2. Myślę, że używają oprogramowania do śledzenia twarzy, które po prostu umieszcza postać 3D na kimś innym, to wygląda tak źle.

Komentujący praktycznie jednogłośnie przyznali rację autorowi i potwierdzili, że filmu nie da się oglądać i mają już dość K/DA w takiej formie. Być może Riot Games widząc tak duży sprzeciw, nie zrobi tego ponownie.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej