Gracze nie będą musieli długo czekać na kolejną postać do LoLa. Kiedy może się pojawić?

League of Legends

Reklama

Riot zdradza informacje, kiedy pojawi się roadmapa na 2021 rok. Czego można się spodziewać?


Twórcy League of Legends mają jasno określoną politykę wydawania kolejnych bohaterów. Co roku ma pojawiać się 6 nowych championów – po jednym na każdą linię poza midem, na którego ma pojawić się ich dwóch.

Zagwarantowane jest również wydanie co najmniej jednego zabójcy i maga. Riot regularnie dzieli się swoimi planami dotyczącymi wydania kolejnych bohaterów LoLa. Co na ten moment wiadomo i kiedy pojawi się kolejna postać?

Jakie są plany twórców?

Reklama

Następną bohaterką, która ma dołączyć do League of Legends ma być Rell, której fabuła i umiejętności są już znane społeczności (Rell – Opis i prezentacja umiejętności nowej postaci w LoLu. Fabuła bohaterki). Twórcy informowali, że postać ma zostać wydana 9 grudnia w aktualizacji 10.25, a jej pojawienie się będzie jednoznaczne ze spełnieniem założeń na ten rok. Co będzie dalej?

Reklama

W jednym z komentarzy na Reddicie autorstwa Riotera Ryana 'Reav3′ Mirelesa można przeczytać o tym, kiedy pojawi się kolejna rozpiska planów dotyczących wydawania bohaterów na przyszły rok.

Omówię cele na 2021 rok w roadmapie championów, która ukaże się na początku stycznia.

Jak widać, plany twórców na 2021 rok zostaną ujawnione już niedługo. Patrząc po podejściu Riotu z poprzednich lat, można założyć, że na początku przyszłego roku do League of Legends zawita nowa postać, ponieważ zazwyczaj niedługo po ujawnieniu roadmapy pokazywano także nadchodzącego bohatera.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej