w

Gracze mocno narzekają na zreworkowanego Aatroxa i jego obecny stan

Gracze tęsknią za starym Aatroxem i narzekają na obecnego.

Reklama


Na forum League of Legends można znaleźć wątki na temat nowego Aatroxa. Od wspominania dawnego bohatera, po narzekanie na jego obecny stan.

„Proszę, przywróćcie starego Aatroxa!”

Każdy rework wzbudza wiele dyskusji. Zawsze znajdą się tacy, którzy będą tęsknić za starą postacią i prosić by przywrócili jej poprzedni zestaw umiejętności. Przykładów może być wiele, choć pewnie i tak większość graczy choć raz spotkała się z komentarzami typu: przywróćcie starą Akali! itd.

W przypadku Aatroxa komentarze są różne. Jedni tęsknią za ich ulubionym bohaterem, za tym jaki był dawniej, czują, że stracili swojego maina i to, co mają teraz „to już nie to samo”. Inni narzekają, że Aatrox po prostu jest słaby, Riot traktuje go w zły sposób, nie zauważając, że inni bohaterowie wymagają nerfów, a nie on.

W 2013 roku zacząłem grać w Lige, a Aatrox był jednym z moich pierwszych bohaterów. Zostałem z nim przez długi czas. Bardzo mnie zasmuciło, gdy usłyszałem, że dostał reworka. Kiedy pojawiła się poprawka, wydawało mi się, że wszystko jest w porządku, ale brakowało mi starego zestawu umiejętności (głównie jego w). Chciałbym odzyskać starego Aatroxa, po prostu za nim tęsknie. Wiem, że to niczego nie zmieni, ale jeśli by zmieniło, to byłbym szczęśliwy.

ZOBACZ – Powstał film o League of Legends na Netflixie!

Reklama
Riot Games

Riot uważa, że Aatrox jest zbyt niezbalansowany, że muszą go osłabiać po tym, jak go wzmacniają. Ale już taki Vladimir jest w porządku i jest ok to, że ma umiejętność, która czyni go nieosiągalnym + zadaje obrażenia i można łączyć ją z Zhonyą.

Nie rozumiem tego, dystansowa postać z ogromnym leczeniem, dająca free elo.

Autor powyższego cytatu znacznie rozpisał się o tym, co mu się nie podoba we Vladimirze i jak bardzo nie rozumie decyzji Riotu. Nie potrafi pojąć także dlaczego Riot nie zauważa zbyt mocnych postaci, skupiając się za bardzo na innych np. Aatroxie.

Riot Games

Też za nim tęsknię. I myślę, że jest to jeden z bardziej niefortunnych momentów przy reworkach – został przerobiony, ponieważ chwilowo popadł w niełaskę i został uznany za „nieudany” projekt, ale dosłownie po wydaniu jego reworka stał się pick-or-ban na scenie profesjonalnej z powodu zmian w mecie. Całkiem możliwe, że nie zostałby zapamiętany jako „nieudany”, gdyby meta rozwinęła się w inny sposób.

ZOBACZ – Wspomagacze na TFT – czy można ich używać?

Tęsknię za starym Aatroxem, tęsknię za tym, gdy umiejętność pasywna zapewniała darmową prędkość ataku. Nawet nie obchodzi mnie to, że usunęli mu ożywianie.
Ale to nie tak, że nienawidzę obecnego Aatroksa. To znaczy, wydaje mi się, że jest on trudny do zbalansowania.

Komentarzy jest bardzo dużo. Większość to tęsknota, część niezadowolenie z balansu. Inni wspominają swoich starych mainów, którzy ich zdaniem, zostali zniszczeni przez reworki.

Riot Games
Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends