w ,

Gracze uważają, że ekskluzywne skiny dla Wild Rift są o wiele lepsze niż te w LoLu na PC

Społeczność twierdzi, że skórki do mobilnej wersji LoLa są o wiele bardziej dopracowane.


Trudno znaleźć osobę, która nie słyszałaby o Wild Rift. Mobilna wersja LoLa była promowana dość długo i sporo mówiło się o niej przez ostatnie miesiące. Początkowo rozgłos wywołały modele bohaterów, które zdaniem graczy wypadły świetnie i te w wersji na PC wyglądają przy nich po prostu brzydko.

Po krótkim czasie zainteresowanie wywołały splash arty, które w mobilnej wersji dały starym skinom drugie życie. Wielu fanów prosiło, by nowoczesne i dopracowane grafiki trafiły również do League of Legends na PC.

Twórcy pokazali także, że potrafią dobrze unowocześnić istniejące już skórki. Heartseeker Vayne wydana oficjalnie w 2021 roku dziś widocznie odstaje od innych skinów z tej serii. W wersji mobilnej tak nie jest. Tam bohaterka prezentuje się naprawdę dobrze (zobacz: Nowe splash arty z Wild Rift, które mogłyby zastąpić grafiki w League of Legends na PC).

Ostatnio gracze znów zaczęli porównywać obie wersje LoLa. Tym razem chodzi o ekskluzywne skiny do Wild Rift.

LoL na PC ma dużo gorsze skiny?

Pewnie większość graczy wie, że w Wild Rift wydawane są skórki, które będą dostępne tylko tam. Inaczej mówiąc – nie można ich zdobyć w klasycznej, pecetowej wersji gry. Wśród skinów pojawiły się np. odpowiedniki serii Victorious czy wydana z okazji Chińskiego Nowego Roku Lunar Beast Miss Fortune.

Glorious Jinx

Jeden z graczy dokładnie przejrzał prezentacje ostatnio wydanych ekskluzywnych skinów dla Wild Rift i stwierdził, że te znacznie przebijają jakość skórek wydawanych na PC.

Fakt, że ekskluzywne skórki dla Wild Rift są ładniejsze i bardziej oryginalne, niż skiny w klasycznym LoLu, jest trochę smutny.

Jesteś mainem Camille i czekasz na fajnego skina od 2018 roku? Nie martw się, w Wild Rift czeka na Ciebie świetna Stargazer Camille.

Czy kiedykolwiek widziałeś superumiejętność, która jest bardziej dopracowana,niż cały model Udyra w League of Legends na PC? Zobacz jak wygląda ult Stargazer Twisted Fate’a.

Jesteś już zmęczony ciągłymi liniami skórek, które pochodzą z dziwnych uniwersów? Chciałbyś zobaczyć więcej skinów opartych na lore Runeterry? Hexplorer Jax jest idealny dla Ciebie. Wystarczy pobrać Wilf Rift.

Nie da się ukryć, że nowe skórki w Wild Rift są bardzo dopracowane i ich motyw spodobał się sporej części społeczności. Jednocześnie fani LoLa na PC zaczęli narzekać, że poziom skinów zaczyna spadać i nawet dopytywali Riot, skąd takie pogorszenie formy. Dostało się skórkom wydanym wraz z nowymi bohaterami, czyli np. Lunar Beast Viego (zobacz: Dlaczego skórki wydane z nowymi bohaterami LoLa często odbiegają jakością od innych skinów?).

Nie można jednak zapominać, że różnice pomiędzy Wild Rift a zwykłym LoLem wynikają nie z fanaberii twórców, ale m.in. z tego, że jedna z gier jest nowa, modele tworzone były od zera przez utalentowanych grafików (dla porównania część grafik w League of Legends na PC nie została zmieniona od 10 lat), a Riot chce zachęcić społeczność, by próbowali swoich sił w mobilnej wersji.

A jak wiadomo – wielu fanów zostanie skuszona dopracowanymi skórkami i modelami do swoich ulubionych bohaterów, szczególnie jeśli to elementy ekskluzywne, dostępne tylko w Wild Rift, a więc można stwierdzić, że jest to po prostu plan marketingowy deweloperów.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends