w

Gracze zaprojektowali Prestiżowego Urgota nawiązującego do kolekcji Louis Vuitton

Gracze zaprezentowali nowy pomysł na skina dla Urgota. Skórka w realnym świecie kosztowałaby ponad 20 tysięcy dolarów.


Gracze LoLa lubią prześcigać się w kreatywnych pomysłach. Niektóre z nich są nie do końca poważne, choć zdecydowanie warte uwagi. Jednym z takich projektów jest Prestiżowy Urgot, który m.in. posiada walizki z kolekcji Louis Vitton zamiast nóg.

Fanowska prestiżowa skórka z kolekcji Louis Vuitton

Współpraca League of Legends z luksusowym francuskim domem mody Louis Vuitton kwitnie. Tak jak zapowiadano, pojawia się coraz więcej gadżetów związanych z marką – breloki, koszulki, bluzy czy spodnie. Oczywiście w grze również jest to rozwijane tak jak planowano – po Prestiżowej True Damage Qiyanie gracze otrzymali kolejną skórkę z serii – Prestiżową True Damage Sennę.

ZOBACZ – Szczegóły zmian na patch 10.5 – zmiany itemów i turretów

Jako że do tej pory w LoLu pojawiły się tylko dwie prestiżowe skórki bazujące na francuskiej kolekcji, gracze postanowili pójść o krok dalej. Tworzenie kolejnej dla przewidywalnej postaci nie byłoby niczym niezwykłym, dlatego autorzy pomysłu wzięli sobie za cel Urgota – bohatera, który wśród wielu kojarzy się z brzydotą.

Jak widać na powyższym obrazku projekt jest nieco prześmiewczy. Bohater mimo braku koszuli nosi szalik i kapelusz, a jego mechaniczne nogi zastąpiły walizki.

Tak jak kiedyś pisaliśmy, skórki od Louis Vuitton można w przybliżeniu przełożyć na realne życie – porównać, ile kosztowałyby poszczególne elementy ubioru postaci. Tak samo jest w przypadku Urgota.

ZOBACZ – SKT potwierdza zarażenie koronawirusem. Zarząd T1 komentuje co z graczami

Nie można zapomnieć, że Urgot potrzebowałby więcej niż jedną walizkę. Aby zakryć każdą nogę, koszt walizki trzeba pomnożyć razy 6. Po dodaniu i przeliczeniu wychodzi prawie 23 000 dolarów, czyli około 91 000 złotych. Cena robi wrażenie.

Pomysł na prestiżową skórkę w stylu francuskiego domu mody to na pewno kolejny projekt, który trafi do grona ciekawych skinów Urgota zaprojektowanych przez fanów. Przypominamy, że wśród nich jest wszystkim znany Star Guardian Urgot czy od niedawna również Walentynkowy Urgot (zobacz: Urgot może dostać tę walentynkową skórkę. Riot zanotował propozycję). Pozostaje czekać na kolejne kreatywne pomysły od graczy.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends