w

Granie w LoLa na touchpadzie z laptopa. Grandmaster udowadnia, że jest to jak najbardziej możliwe

Jeden z graczy pokazał, że grając bez myszki można wykonać różne ciekawe akcje w LoLu.


W środowisku graczy często pojawiają się wszelakie dyskusje na temat sprzętu. Nierzadko ktoś narzeka, że przez jego kiepski komputer czy myszkę gra gorzej i gdyby kupił lepszy sprzęt, to jego dywizja znacznie by się poprawiła. Bywa też tak, że niektórzy żartują ze słabszych osób, twierdząc, że grają, jakby nie mieli myszki lub mają drewniany komputer.

Jeden z graczy z Granmastera uznał, że warto udowodnić, iż można dobrze zagrać nawet na touchpadzie od laptopa. Dla chcącego nic trudnego?

Gra Lee Sinem na touchpadzie

Oczywiście na początek warto zaznaczyć, że przedstawiony filmik jest stworzony w formie żartu i jego autor najprawdopodobniej chciał wywołać dyskusję w komentarzach. Nie da się ukryć, że granie za pomocą myszki jest o wiele wygodniejsze i mniej obciążające dla dłoni.

Gry, takie jak League of Legends są dostosowane zarówno do klawiatury, jak i myszki. Jednak od czasu do czasu warto zobaczyć wszelkie eksperymenty, takie jak granie na touchpadzie, macie do tańczenia, kierownicy, kontrolerze w kształcie gitary i tak dalej.

Warto wspomnieć, że w przeszłości wielu graczy starało się udowodnić, że da się wbić dobrą dywizję z wysokim pingiem, bądź grając tylko za pomocą klawiatury. Fani LoLa próbowali swoich sił na wielu dziwnych gadżetach (zobacz: Postanowił spróbować grać w LoLa za pomocą gitary z Guitar Hero. Myszka i klawiatura zbędna?).

W tym przypadku gracz zaprezentował jedynie kilka akcji wykonanych na narzędziu treningowym. Granie w ten sposób na normalu czy rankedzie mogłoby być ciekawym widowiskiem. Jak wiadomo, społeczność League of Legends lubi kreatywne wyzwania i okazje, by skomentować innego gracza.