w

Heroiczne poświęcenie gracza LoLa, który uratował grę przed przegraną poświęcając samego siebie

Riot Games

Twisted Fate poświęca się, aby zatrzymać pędzącego Siona.


Gracze League of Legends mają wiele przeróżnych taktyk, które pozwalają im na wygrywanie meczów. Jedne z nich polegają na nieustannym umieraniu, czyli tak zwany “Sion pod inta”, inne natomiast skupiają się na innych kluczowych aspektach gry.

Dochodzą do tego także ważne decyzje, jak wyłapywanie poszczególnych zawodników, niszczenie wież, kiedy przeciwnik jest po drugiej stronie mapy lub nawet… zatrzymanie Siona swoim własnym ciałem. Pokazał to Twisted Fate na jednym z viralowych klipów.

Twisted Fate powstrzymuje Siona

Mówią, że nie każdy bohater nosi pelerynę, jednak Twisted Fate z pewnością na nią zasługuje. Pokazuje to akcja, która rozegrała się w trybie ARAM. Nie wahając się ani przez chwilę, gracz postanowił ratować grę i użył superumiejętności, aby zatrzymać pędzącego w stronę odsłoniętego Nexusu Siona.

Niestety w związku z tym, że miał mało HP, próba ta poskutkowała jego powrotem na fontannę. Udało mu się jednak dopiąć swego.

Jak możemy zauważyć na nagraniu redditora Vegan-bandit, odegrał tutaj rolę również niesamowity czas reakcji. TF tepnął się dosłownie w idealnym momencie i ostatecznie przeciwnik został pokonany, a Nexus obroniony.

Niestety gra i tak zakończyła się przegraną zespołu Sony, ale i tak Twisted Fate stał się bohaterem tego spotkania, a temat na Reddicie w dzień zebrał prawie 3500 plusów.