w

Vel’Koz z League of Legends otrzyma aktualizację VFX. Jak prezentuje się odświeżony bohater?

Vel’Koz otrzyma zupełnie nowe animacje oraz efekty dźwiękowe swoich umiejętności.


Przez ostatnie miesiące Riot starał się odświeżać wygląd umiejętności starszych bohaterów LoLa. VFX dostali m.in. Varus, Sona, Syndra, Vayne czy Malzahar.

Teraz deweloperzy oznajmili, że przyszedł czas na kolejnego championa – Vel’Koza. Jak prezentują się odświeżone skille?

VFX Vel’Koza z League of Legends

Vel’Koz to bohater, który trafił na Summoner’s Rift 27 lutego 2014 roku. Jak widać, od jego premiery minie niedługo 8 lat. Choć jego umiejętności nie prezentują się szczególnie źle, a wiele skórek ma solidną jakość, twórcy postanowili nieco odświeżyć efekty jego skilli, by były bardziej czytelne, a poza tym lepiej oddawały charakter championa.

Podobnie jak w przypadku poprzednich aktualizacji efektów wizualnych, które wprowadziliśmy w przeszłości (Syndra, Zilean, Malzahar itp.), pracujemy nad aktualizacją VFX bohaterów, których umiejętności potrzebują trochę miłości z naszej strony. Naszym celem jest dostosowanie efektów wizualnych tych championów do obecnych standardów League oraz poprawienia przejrzystości rozgrywki. Tym razem nadeszła kolej Vel’Koza na aktualizację 12.3 na PBE!

Skórki Infernal i Blackfrost otrzymały tylko niewielkie poprawki, ponieważ są bardziej nowoczesne. W przypadku wymienionych skórek zmieniono wskaźnik AOE, aby był trochę bardziej interesujący. Dostosowano także szerokość pocisku na Q.

Poza tym odświeżono wiązkę lasera z R, aby miała intensywniejszy środek i delikatniejsze krawędzie. Ma to na celu zmniejszenie wrażenia, że laser jest jednolitym prostokątem. Zmiana ma nadać umiejętności więcej charakteru.

Poprawiono również intensywność punktu trafienia na końcu promienia.

Niżej można obejrzeć aktualizację na filmiku:

Część fanów bohatera już wypowiedziała się na temat aktualizacji wizualnej swojego ulubieńca. Niektórzy z nich twierdzą, że Vel’Koz nie potrzebował większych zmian, jednak to, co zaprezentowano, wygląda naprawdę dobrze.

Chcę tylko powiedzieć, że uwielbiam to, jak prezentuje się jego nowy ult na wszystkich skórkach. Wydaje się o wiele potężniejszy.