w

Informacje na temat roadmapy z League of Legends. Kiedy gracze poznają kolejne plany Riotu?

Jeden z Rioterów napisał o roadmapie. Kiedy gracze poznają plany twórców LoLa?


Roadmapy, którymi dzieli się Riot z reguły informują o pracach nad bohaterami, które aktualnie trwają w studiu. Fani mogą dowiedzieć się o nadchodzących reworkach oraz premierach świeżych postaci.

Wiadomo, że twórcy pracują nad kilkoma bohaterami – między innymi nad Skarnerem czy Aurelion Solem, który jest pierwszym championem, u którego zachowując model i większość aspektów aktualnej wersji, Riot chce zaprojektować od nowa jego zestaw umiejętności.

Kiedy gracze będą mogli dowiedzieć się więcej na temat planów twórców League of Legends?

Kolejna roadmapa od Riotu

Jeden z najważniejszych Rioterów – Reav3 odpowiedzialny za bohaterów wprowadzanych do League of Legends oraz reworki, które trafiają do gry, już jakiś czas temu poinformował fanów o tym, że gracze wkrótce będą mogli przyjrzeć się roadmapie, za pośrednictwem której przekazane zostaną liczne informacje na temat postaci z LoLa.

Projektant regularnie udziela się w sieci, a co za tym idzie, często odpowiada na pytania społeczności. Zapytany o to, kiedy dokładnie pojawi się filmik, w którym Riot będzie opowiadał o swoich planach i poczynaniach, odpowiedział, że najprawdopodobniej będzie to miało miejsce w przyszłym tygodniu.

Zdaje mi się, że roadmapa powinna zostać wydana jakoś w przyszłym tygodniu.

Informacja ta jest szczególnie istotna dla fanów Udyra, ponieważ już wcześniej Rioter pisał, że fani będą mogli zobaczyć odświeżoną wersję reworkowanego championa jeszcze przed pojawieniem się omawianego filmiku. Bohater w swoim nowym wydaniu najprawdopodobniej pojawi się już w przyszłą środę na serwerach testowych. Na EUNE trafi natomiast najprawdopodobniej w aktualizacji 12.16 24 sierpnia.

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends