w

Jak bardzo Riot zmieni profile graczy LoLa i po co? Gracze już są przerażeni potencjalnymi błędami

Gracze LoLa dostaną funkcję, w której będą mogli na bieżąco śledzić wszystkie swoje osiągnięcia.


Gracze League of Legends mają możliwość zdobywania osiągnięć na wiele różnych sposobów. Najpopularniejszym z nich jest oczywiście kolejka rankingowa, w której co sezon walczy się o to, aby znaleźć się w jak najwyższej dywizji, drugim takim przykładem może być dodatnie w poprzenim sezonie Patronów.

Jeśli chodzi o aktualizacje samego klienty gry, twórcy pozwalają na łatwe sprawdzenie ilości posiadanych bohaterów, na których udało się wbić 7 poziom maestrii czy chociażby liczby skórek do ulubionej postaci i wiele innych opcji. Riot co jakiś czas starał się urozmaicać klienta i profil każdego z graczy, by wszyscy mogli być zadowoleni, jednak to, co wkrótce miałoby trafić do LoLa, jest o wiele poziomów wyżej.

Co dokładnie twórcy planują wprowadzić do gry?

Rioter opisujący to, nad czym aktualnie trwają prace w studiu. Mówi o tym, że wszyscy, którzy grają w LoLa, powinni widzieć w tym jakiś sens niezależnie od ich preferencji co do rozgrywki. Do League of Legends ma trafić jasny system skupiający wszystkie osiągnięcia gracza i zdobyte przez niego nagrody i osiągnięcia w jednym miejscu.

Video

Fani gry będą mieli również możliwość pokazania innym swoich osiągnięć oraz własnego stylu gry, bowiem, jak wiadomo, każdy posiada inny, w związku z czym twórcy pracują, by móc to podkreślić, wchodząc na profil każdego gracza.

Rioter informuje również, że wkrótce społeczność będzie mogła dowiedzieć się więcej. Póki co rodzi to sporo emocji, bowiem to kolejna funkcja, która może wpłynąć na działanie klienta. Wiadomo, że ma on swoje bardzo duże problemy, które mimo upływu lat dalej się pojawiają.

Społeczność wskazuje, że najpierw studio powinno przede wszystkim naprawić do końca klienta, a dopiero wprowadzać do niego kolejne funkcje, które teoretycznie mogą coś jeszcze bardziej popsuć. Póki co nie ma żadnej konkretnej, ani nawet przybliżonej daty wydania nowych profili. Ma się to stać gdzieś w 2021 roku, natomiast kompletnie nie wiadomo kidy dokładnie.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends