w

Jak dokładnie będzie wyglądać nowa darmowa skórka za honor w League of Legends? Prezentacja

Wygląd i animacje Three Honors Malzahara zostały ujawnione. Tak wygląda najnowszy skin za honor w LoLu.


Jakiś czas temu twórcy League of Legends ogłosili, że zostanie dodany nowy skin związany ze zdobywaniem honoru. Początkowo nie było wiadomo, jak dokładnie będzie wyglądał ani do jakiego bohatera trafi.

Z czasem Riot udostępnił grafikę koncepcyjną, na której było widać nowy wygląd Malzahara. Poinformowano, że to właśnie on dostanie skórkę, która będzie nagrodą dla osób z najwyższym poziomem honoru – 5 level.

Dziś wiadomo już, jak dokładnie prezentuje się Three Honors Malzahar. Skin trafił na serwery testowe, gdzie można zobaczyć go bezpośrednio podczas rozgrywki. Jak wyglądają jego umiejętności, model oraz splash art?

Skórka za honor – Three Honors Malzahar

Three Honors Malzahar to nowa darmowa skóra w League of Legends, która będzie nagrodą dla osób, które zdobyły 5 poziom honoru przed końcem sezonu.

Skin już trafił na serwer testowy, na którym można go dokładnie obejrzeć podczas rozgrywki.

Jako przywódca Order of Solace, Malzahar chce wyciągać do wszystkich łagodną, prowadzącą dłoń. Tylko dzięki przestrzeganiu zasad Trzech Honorów udało mu się uciec z dołka cynizmu i pomimo panującej apatii Malzahar zrobi wszystko, by zbudować lepszy świat.

Wygląd splash arta podczas ekranu ładowania gry:

Model Malzahara na Summoner’s Rift:

Tak prezentują się umiejętności bohatera w grze:

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends