w

Jak gracz LoLa z Silvera przez przypadek uciekł 4 przeciwnikom i został okrzykniętym „Challenger Teemo”?

Riot Games

Świetne zagranie i przemyślane oszukanie przeciwników, okazuje się, że jest dziełem przypadku i źle wymierzonego flasha.


Gracze League of Legends potrafią doceniać świetne zagrania innych. Czasami do zaimponowania innym swoimi umiejętnościami nie potrzebujemy wcale trudnego mechanicznie bohatera.

W tym przypadku wystarczył Teemo i jego pasywka pozwalająca zniknąć z oczu przeciwników. Jak to się stało, że tak dobry outplay jest dziełem przypadku?

Challenger Teemo

Na popularnym forum społecznościowym skupiającym graczy League of Legends z całego świata pojawił się nowy temat. Użytkownik o pseudonimie Confused-Ginger pokazał graczom sposób, w jaki Teemo z Silvera oszukał 4 próbujących złapać go przeciwników.

ZOBACZ – Perkz podczas streama z LoLa przeżył najsilniejsze trzęsienie ziemi w historii Chorwacji

Jak możemy zauważyć na nagraniu z widoku drużyny niebieskiej, próbujący zabrać Reda Teemo został otoczony przez Veigara, Kha’Zixa, Pantheona i Jhina. Gracz podszedł do ściany i użył flasha nieco w prawo, myląc przy tym wrogów i znikając z wizji. Jednak nie było to zamierzone, co widać w kolejnej części filmu.

Chociaż flash przez ścianę w stronę rzeki się nie udał, po chwili paniki Buzemil się uspokoił i postanowił wykorzystać pasywkę. Tym samym zniknął z oczu zdezorientowanych przeciwników i przeżył. Temat spodobał się użytkownikom Reddita, którzy nagrodzili go ponad 20 000 plusów w niecałe kilkanaście godzin po opublikowaniu. Pokazuje to, że nawet zwykły błąd można wykorzystać na swoją korzyść i ostatecznie wyjść cało z nieudanej akcji.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends