w

Jak można by było poprawić zakładki z misjami w LoLa? Gracze pokazują Riotowi swoje pomysły

Nieco poprawione menu misji zaproponowane przez jednego z użytkowników.


W oczach graczy klient League of Legends wymaga jeszcze wielu usprawnień. Jednym z nich jest menu misji, które przy ich dużym natłoku mogą być ciężkie do odnalezienia. Jeden z graczy wyszedł jednak z propozycją, która mogłaby usprawnić przemieszczanie się w liście zadań. Jak mogłoby wyglądać nowe menu?

Koncept nowego menu misji

O menu misji jeden z Rioterów wypowiadał się już wcześniej. Twórcy myśleli więc o podzieleniu zadań po ich trybach już wcześniej (więcej można przeczytać w tym artykule). Mimo upływu czasu jednak gracze nie mieli okazji usłyszeć o żadnych planach, więc jeden z nich postanowił podzielić się swoim pomysłem na rozwiązanie problemu.

Nie gram w TFT i nie planuję grać. Zdaję sobie sprawę zarówno z tego, że tryb powinien znajdować się w tym samym kliencie co gra, jak i z tego, że misje są naprawdę ważne dla graczy potyczek. Mimo to w każdym tygodniu pojawiają się 4 nowe misje i zanim zdążą one zniknąć, to w pewnym momencie pojawiają się już kolejne. Sprowadza się to do tego, że jest ich aż 8 w niewielkim okienku zadań.

Do powyższych słów dołączona została grafika przedstawiająca rozwiązanie gracza.

ZOBACZ – Jakie skórki będzie można wygrać w najbliższym turnieju Clash w League of Legends?

Sposób na ukrycie misji wydaje się prosty, a jednocześnie rozwiązałby on wszystkie problemy, z którymi borykają się gracze grający głównie na standardowym Summoner’s Rift. Czy można liczyć jednak na podobne zmiany? Prędzej czy później zostaną one wprowadzone. Rioter sam przyznał, że jest to sensowna propozycja. W tym momencie jest to więc wyłącznie kwestia czasu.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends