w

Jak najlepiej czyścić dżunglę w sezonie 2021? Szczegółowy poradnik do pierwszego clearu dla wszystkich postaci z LoLa

Gracz League of Legends przedstawił najlepszy możliwy clear dżungli w sezonie 2021.


Bycie leśnikiem, szczególnie tym dobrym, nie jest łatwe. Oprócz przewidywania ruchów przeciwnego junglera, liczenia obozów, umiejętnego wykorzystywania okazji na ganka i presji ze strony sojuszników, warto również znać podstawy.

Z pewnością jednym z najważniejszych elementów jest odpowiednie czyszczenie obozów na pierwszym poziomie, które zapewnia przewagę już we wczesnej fazie gry. Informacje poniżej powinny Wam w tym pomóc.

Odpowiedni clear

Dżungler to jedna z najtrudniejszych ról w League of Legends, której głównym zadaniem jest przemieszczanie się po mapie. Trzeba to robić w sposób odpowiedzialny, umiejętny i często nieprzewidywalny, szczególnie w wysokich dywizjach. Przed graczami dopiero zaczynającymi grę w lesie stoi nie lada zadanie. Muszą nauczyć się oni bardzo dobrze makro i priorytetów względem danych obiektów na mapie, ale jeżeli już to poznają, odbiorą nagrodę w postaci LP. Jak to wygląda?

Video

Na początku jednak warto zacząć od odpowiedniego wyczyszczenia pierwszych obozów. Nie jest to jednak takie łatwe, albowiem każdy z bohaterów posiada inne umiejętności, które lepiej lub gorzej sprawdzają się na poszczególnych campach.

Z tego właśnie powodu użytkownik Reddita o nicku phylaris przy współpracy z innymi graczami stworzył pełną i zaktualizowaną listę wszystkich najlepszych clearów ze wskazówkami. Została umieszczona na Dysku Google, który znajdziecie tutaj.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends