w

Jak sprawdzić liczbę godzin, którą poświęciło się na granie w League of Legends?

Gracze mogą zobaczyć, jak wiele czasu poświęcili na grę od Riot Games.

Reklama


W przeciwieństwie do wielu znanych gier lub tych, które posiada się na platformach takich jak np. Steam, w League of Legends nie istnieje licznik godzin, więc na poziomie klienta nie można określić, jak wiele czasu poświęciło się na granie.

Dla niektórych taka informacja jest zapewne zbędna i niespecjalnie interesują się takimi statystykami. Są jednak i tacy, którzy poświęcają na grę naprawdę dużo czasu i po kilku latach licznik godzin może pokazać zaskakujący wynik. Jak sprawdzić, ile czasu poświęciło się na MOBĘ od Riot Games?

Ile godzin przeznaczyło się na LoLa?

Sprawdzenie ilości godzin na danym koncie jest tak naprawdę bardzo proste. Sposób zapewne znany jest wielu osobom, choć warto o nim wspomnieć i pokazać go nowym graczom, którzy jeszcze o nim nie słyszeli.

Chodzi o stronę wol.gg na której z łatwością odnajdzie się każdy gracz. Po wejściu wystarczy podać swoją nazwę przywoływacza oraz wybrać jeden z dostępnych regionów.

ZOBACZ – Riot osłabia Rell. Postać LoLa wygrywa zbyt dużo meczów, a oto jej nadchodzące zmiany

Po załadowaniu strony pojawią się następujące informacje:

  • nick i serwer
  • data ostatniej gry
  • ilość minut poświęconych na grę (przeliczonych na godziny i dni)
  • ranking serwerowy i światowy
  • przykładowe czynności, które można byłoby zrobić w podanym wcześniej czasie

Należy pamiętać, że otrzymany wynik pokazuje nie tylko podsumowanie gier w League of Legends, ale także w Teamfight Tactics, które jest oddzielnym trybem, ale znajduje się w tym samym kliencie gry.

Wynik jest sumą godzin spędzonych na grach rankingowych, normalach, ARAMach, specjalnych trybach takich jak URF, Wyniesienie, Król Poro czy One For All, ale także na usuniętej już mapie Twisted Treeline.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends