w

Jak używać skinów w LoLu nawet po ich zwróceniu? Okazuje się, że to możliwe

Gracz zauważył, że w LoLu można używać skórki, którą się zwróciło.


Mimo że skórki w League of Legends nie wpływają na bohaterów tak, by ułatwić rozgrywkę, to dla wielu osób skiny są niesamowicie ważne. Zmiana wyglądu postaci sprawia, że wielu fanom gra się zwyczajnie przyjemniej. Gracze lubią patrzeć na ładne kolory, zmieniony recall czy dodatkowe efekty graficzne i muzyczne.

Jeden z fanów zauważył, że istnieje sposób na granie skórką, której nie posiada się już na koncie (została zwrócona za pomocą tokenu). Jak to zrobić?

Błąd ze skórkami w League of Legends

Gracz o nicku Racecarworm67 poinformował, że istnieje sposób na zbugowanie odblokowywanych skinów.

Jeśli kupisz skórkę, wybierzesz ją w champion select, a potem ją zwrócisz, to ona nadal będzie wybrana w przyszłych grach.

Około rok temu kupiłem skina Mecha Kingdoms Draven, ale zwróciłem go, ponieważ przestałem grać tym championem. W wyborze bohaterów zauważyłem, że skórka jest szara, ale ma jasną ramkę z informacją, że jest wybrana. Pojawił się ekran ładowania gry, a ja otrzymałem skórkę Dravena wraz z ramką. Prawdopodobnie działa to z każdym trybem gry, dopóki nie zmienisz wybranego skina.

ZOBACZ – Trinity Force z LoLa dostanie zupełnie nową zdolność mityczną. Jak bardzo zmieni się przedmiot?

Nie od dziś wiadomo, że klient LoLa ma wiele błędów i co jakiś czas w internecie pojawiają się informacje o kolejnych bugach. Komentujący powyższą sprawę zauważyli, że podobny problem pojawia się z ikonami.

Tak samo jest z ikonami. Możesz jakąś kupić, ustawić ją i zwrócić. Ta nadal będzie widoczna na twoim profilu.

Gracze przypomnieli sobie także o błędzie z przeszłości, który pozwalał na bugowanie skinów między postaciami.

W przeszłości działało to tak, że jeśli zmieniałeś championów wystarczająco szybko, mogłeś grać ze skinami, których nie posiadałeś. Na przykład miałeś skórkę Alistara, która jest trzecim skinem na liście u tego bohatera. Jeśli natychmiast zmieniłeś postać na Miss Fortune i zablokowałeś swój wybór, mogłeś grać trzecią skórką z listy MF.

To było lata temu, ale ludzie długo używali tego błędu, zanim Riot go naprawił.

Na razie nie wiadomo, czy Riot ma zamiar naprawić ten bug. Patrząc na fakt, że temat na Reddicie stał się bardzo popularny, to można mieć pewność, że w wkrótce któryś z pracowników może go zauważyć.

Z drugiej strony bug ten nie jest na tyle inwazyjny w grze, by musieć się nim priorytetowo zajmować, a więc na naprawienie problemu gracze będą mogli jeszcze trochę poczekać.