w

Jak w sprytny sposób oszukać przeciwnika w LoLu, że ma się flasha?

Riot Games

Świetny sposób na oszukanie przeciwnika w League of Legends.


Gracze najpopularniejszej gry MOBA na świecie znaleźli kolejny ciekawy sposób na oszukanie wroga na swoją korzyść. Tym razem chodzi o najczęściej wybierany Czar Przywoływacza.

Chociaż ten odnawia się przez 5 minut, nie jest potrzebny do wykonania sztuczki. Co należy zrobić, aby przeciwnik był pewny, że go mamy i chcemy go użyć do ucieczki?

Sztuczka z Flashem

Odnawiający się przez 300 sekund Błysk jest najczęściej wybieranym Czarem Przywoływacza. Potrafi uratować nie jedną sytuację oraz pomaga w złapaniu uciekającego wroga. Z jego pomocą możemy w ułamku sekundy przeteleportować się przez większość ścian w grze, jednak jego posiadanie wcale nie jest potrzebne, aby zmylić przeciwnika i uciec. Okazuje się, że pewnym zagraniem możemy przekonać chcącego nas zlikwidować bohatera, że niewarto jest nas gonić, albowiem i tak uciekniemy. Jak to zrobić?

ZOBACZ – Jakie są nagrody za granie w betę League of Legends: Wild Rift? Za co się je dostaje?

Możemy zauważyć, że pragnący złota za Garena – Olaf, odpuszcza mu w momencie, kiedy ten wchodzi do legowiska Barona Nashora. Prawdopodobnie wie, że Garen będzie chciał przeflashować ścianę. Nie chcąc więc tracić czasu na bezcelowe zadawanie obrażeń, woli się zawrócić w kurunku TOPa i zgarnąć tam darmowe złoto z minionów. Jeżeli jesteśmy w miarę tankowaci i nie ma za nas dużej ilość dodatkowego złota, prawdopodobnie sposób ten może niejednokrotnie pozwolić na ucieczkę, natomiast trzeba mieć na uwadze fakt, że często może to być zbyt ryzykowna taktyka.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends