w ,

Jakie są nagrody za granie w betę League of Legends: Wild Rift? Za co się je dostaje?

Twórcy wyjaśnili, na czym polega system nagród w Wild Rift. Za co je dostać i jak je odebrać?


Na graczy League of Legends: Wild Rift czeka wiele niespodzianek. Już za samą grę można dostać ciekawe upominki, a ci, którzy grali wcześniej w klasycznego LoLa, otrzymają jeszcze więcej. Co trzeba zrobić, by dostać dodatkową zawartość na swoje konto?

Nagrody dla graczy bety League of Legends: Wild Rift

League of Legends: Wild Rift kontynuuje ekspansję na cały świat, a my chcielibyśmy wyrazić wdzięczność wobec wszystkich graczy, dzięki którym ta gra zaistniała. Czy kładliście pod nią podstawy, grając w oryginalne League of Legends, czy kształtujecie przyszłość, po raz pierwszy ustawiając się w kolejce w Wild Rift, nie znajdujemy lepszego sposobu, by wam podziękować, niż dając wam Nagrody z Rift na Rift!

Nagrody w League of Legends: Wild Rift dzielą się na dwie kategorie: dla wszystkich i dla weteranów LoLa. Aby móc uzyskać drugą wersję nagród, trzeba podczas pierwszego logowania podać te same dane, których używa się do grania w klasyczne League of Legends.

Założenie całkowicie nowego konta i niepołączenie go ze swoim istniejącym kontem Riot spowoduje, że nie będzie można przenieść zdobytych nagród.

Data rozpoczęcia: 26 października 2020 r.
Data zakończenia: 1 stycznia 2021 r.
Obsługiwane miejsca: Korea Południowa i Japonia (Azja Południowo-Wschodnia jest uwzględniona przez system nagród na rozpoczęcie, ale w nadchodzącym patchu otrzyma osobny system nagród, który zastąpi nagrody z Rift na Rift)

ZOBACZ – Riot odpowiada co dalej z przedsezonem w League of Legends. Jakie są kolejne plany?

Nagrody na rozpoczęcie

Te nagrody są dostępne dla wszystkich graczy, niezależnie od tego, czy grali wcześniej w League of Legends, czy nie. Jeśli dany gracz może zagrać w Wild Rift już teraz, to będzie w stanie odebrać nagrody. Dotyczy to Japonii, Korei Południowej oraz Azji Południowo-Wschodniej.

Gracze mogą zdobywać te nagrody, po prostu rozgrywając gry Razem przeciw SI, zwykłe lub rankingowe.

Nagrody z Rift na Rift

Zdajemy sobie sprawę, że przeskoczenie do Wild Rift i napełnianie od nowa waszych przepastnych kufrów z League może przypominać Braumowe prace. Dlatego chcemy zatroszczyć się o dotychczasowych graczy, niezależnie od tego, czy zainwestowali w Summoner’s Rift czas, czy pieniądze!

Godziny w grze

Gracze, którzy spędzili chociaż trochę czasu w League of Legends, dostaną specjalne nagrody premiowe. Więcej spędzonego czasu przekłada się na więcej upominków. Obejmuje to bohaterów, ikony i nie tylko.

Wydane pieniądze

Rozpoczęcie gry w League of Legends: Wild Rift nie kosztuje ani złotówki. Jedyna sytuacja, w której można wydać swoje pieniądze, to zakup przepustek bojowych, skórek czy innych dodatków kosmetycznych.

W tej serii nagród chodzi o to, by dać coś w zamian graczom, którzy wyposażyli swoje konta League of Legends w przeróżne dodatki. „Im więcej macie bajerów, tym większy zgarniecie łup!”.

ZOBACZ – Jeden z graczy LoLa z jakiegoś powodu dodaje Wukonga do wszystkich grafik Seraphine

Kiedy nagrody z Rift na Rift trafią do innych regionów?

Jesteśmy niewymownie wdzięczni wszystkim graczom League of Legends. Bez was Wild Rift byłoby po prostu… czarną dziurą. Nie istniałoby! Ale po 10 latach działania usługi zebrało się was całkiem sporo. Naprawdę… SPORO. Dlatego w ciągu nadchodzących miesięcy będziemy stopniowo wprowadzać nagrody z Rift na Rift w innych regionach. Chcemy mieć pewność, że pod uwagę zostaną wzięci wszyscy nasi gracze oraz ich wkład.

Jeśli regionalna otwarta beta jest już dostępna w waszym regionie, upewnijcie się, że połączyliście Wild Rift z waszym kontem League of Legends! Jeśli już to załatwiliście, pozostaje tylko grać i trzymać się mocno. W waszym kliencie pojawi się okno dialogowe z odpowiednią informacją, gdy tylko nagrody z Rift na Rift zostaną udostępnione!

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends