w

Jak wygląda tłum przerażonych kukieł Fiddlesticksa z LoLa? Prawdziwy wycisk dla każdego komputera

Reklama

Jeden gracz przeprowadził eksperyment, w którym pokazuje, jak wygląda tłum przerażonych kukieł Fiddlesticksa.

Reklama

Fiddlesticks stosunkowo niedawno przeszedł kompleksowy rework swoich umiejętności oraz wyglądu. Trudno byłoby nie zgodzić się ze słowami, że był to jeden z najbardziej udanych reworków, których podjął się Riot.

Jego kukły stały się ikoną bohatera i obecnie sporo graczy League of Legends przyzna, że są one jednym ze straszniejszych elementów gry. Co się jednak stanie, kiedy w jednym miejscu będzie ich naprawdę dużo i w pobliżu pojawi się przeciwny bohater?

Tłum przerażonych kukieł

Kukły charakteryzują się tym, że przy spotkaniu z przeciwnikiem zaczną biec lub użyją umiejętności, a następnie po bardzo krótkim czasie po prostu znikną. Jeden z graczy uznał, że interesującym eksperymentem będzie ulokowanie całego tłumu w picie dragona, a następnie zbadanie ich reakcji.

Video

ZOBACZ – Bohaterowie LoLa, którzy od dawna nie otrzymali skina, dostaną nieco lepsze skórki

Jak widać na załączonym wyżej klipie, większości z nich nie udało się wydostać z zaułka smoka. Gracze śmiali się również, że dźwięk wyparowujących kukieł był ulgą dla komputera, który dostał naprawdę niezły wycisk podczas wyświetlania tak wielu elementów.

Mimo że podobna sytuacja nigdy nie nastąpi w grze, ponieważ niemożliwe jest jednoczesne postawienie tak wielu kukieł, to udokumentowana przez gracza sytuacja jest po prostu ciekawostką, którą warto było zobaczyć.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends