w

Jak wyglądają nowe akcesoria K/DA od Logitecha stworzone ze współpracą z twórcami LoLa?

Reklama

Nowe urządzenia peryferyjne sygnowane marką K/DA. Jakich cen mogą spodziewać się gracze?

Reklama


K/DA po raz kolejny wkracza do realnego świata za pośrednictwem różnorakich gadżetów. Wcześniej wydane zostały elementy ubioru, figurki i inne unikatowe przedmioty, a teraz fani mogą przyjrzeć się akcesoriom komputerowym takim jak klawiatura, myszka, headset czy podkładka pod myszkę.

Jak wyglądają nowe akcesoria?

Na stronie producenta Logitech G można znaleźć zdjęcia i opis wszystkich przedmiotów, które będą mogli kupić gracze. Ich ceny na ten moment nie są znane, jednak można wnioskować, że nie będą one nadto odbiegały od cen ich pierwowzorów (ceny zamieszczane przy produktach to ceny podstawowych wersji Logitech G).

Headset

Zyskaj podświetlenie, jakiego nie powstydziłaby się nawet Ahri. Ekskluzywny zestaw słuchawkowy G733 stylizowany na K/DA łączy w sobie dźwięk przestrzenny nowej generacji, technologię bezprzewodową LIGHTSPEED i nowoczesne podświetlenie LIGHTSYNC RGB.

Cena: 649 zł

Słuchawki douszne

Zagraj to głośno – od ulicy po scenę. Zdobądź słuchawki, dzięki którym będziesz delektować się doskonałymi efektami dźwiękowymi zarówno na komputerze domowym, jak i urządzeniu mobilnym. Kompaktowe słuchawki G333 stylizowane na K/DA.

Cena: 49,99$ (Około 200 zł. Niedostępne jeszcze w Polsce)

ZOBACZ – Koniec duo na wysokich rangach, usunięte dywizje i inne dobieranie. Zmiany już na PBE

Myszka

Pokaż im, na co Cię stać, dzięki superszybkiej technologii zdalnej LIGHTSPEED i niezwykle precyzyjnemu czujnikowi HERO. Myszka stylizowana na K/DA jest zawsze gotowa na trudne wyzwania, podobnie jak Kai’sa.

Cena: 259 zł

Podkładka pod myszkę

Zagarnij przestrzeń dla siebie i zagraj pierwsze skrzypce u boku Evelynn. Uzyskaj doskonałe efekty dzięki podkładce pod mysz z motywem całej paczki, wraz z jej najnowszym członkiem: Seraphiną.

Cena: 219 zł

 

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends