w

Jak wyglądają oficjalne buty Nike z League of Legends? Zaprezentowano ich wygląd

Oficjalnie pokazano buty, jakie pojawią się w sprzedaży w ramach Mistrzostw Świata League of Legends.


Z Chin docierają bardzo ciekawe informacje odnośnie tego, że Riot ponownie nawiązał współpracę z Nike, w ramach której pojawią się oficjalne ubrania inspirowane League of Legends.

Nie wiadomo jeszcze, jak będzie z ich dostępnością, natomiast pokazano już wygląd butów oraz kurtek.

Jak to wygląda?

Riot przygotowywał już z Nike buty, natomiast wówczas było to bardzo limitowane obuwie, skierowane jedynie do partnerów Riotu, którzy brali udział w ogłaszaniu, a później promocji TFT. Merch związany z Worldsami to zupełnie inna historia. Prawdopodobnie każdy będzie mógł kupić specjalną kurtkę, czy buty.

Co będzie dostępne? Jak czytamy w oficjalnych komunikatach (eng):

„Air Max 90, Blazer Mid 77, Air Force 1 Low, Air Force 1 Hi, Air Max 270 React, Air Max 2X, and Joyride Dual Run 2 sneakers”

Więcej informacji powinno się pojawiać gdzieś we wrześniu. Na pewno warto obserwować oficjalną aplikację Nike. Cała akcja ma związek z ligą LPL, więc raczej nie należy oczekiwać, że pojawią się przykładowo buty z G2, choć kto wie, to dopiero pierwsze komunikaty, które nie są jeszcze zbyt klarowne.

Kolekcja „Good Game” ma być inspirowana przede wszystkim dynamiką świata League of Legends.

„Zainspirowana efektami światła i cienia w grze, obuwie jest wykonane z odblaskowego materiału: w ciemności cholewka będzie tylko subtelnie połyskiwać, a pod światłem będą świecić specjalne jasne kolory, takie jak tęcza. Ponadto kultowy element mapy pola bitwy gry MOBA jest również odzwierciedlony w znaku prawego języka buta. Konstrukcja tego buta bezpośrednio ukazuje nieustającą ciężką pracę zawodników i nieskończoną chęć zdobycia mistrzostwa, a jednocześnie wyraża duchową moc, jaką daje marka Jordan.”

Póki co trzeba czekać na więcej informacji i kolejne zdjęcia. Oczywiście idealnie byłoby, gdyby te ubrania i buty były dostępne normalnie w polskiej dystrybucji, natomiast znając historię tego typu merchu, prawdopodobnie będzie trzeba je kupować za granicą.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends