w

Jak zdobyć darmowe kapsuły z nagrodami do LoLa? Co dostaje się za oglądanie MSI 2022?

Darmowe nagrody przyznawane za oglądanie Mid-Season Invitational 2022.


Właśnie w League of Legends rozpoczął się drugi najważniejszy turniej w 2022 roku. O puchar MSI mierzy się 12, tym razem 11 drużyn z każdego dostępnego regionu (oprócz Rosji). Europę w tym roku reprezentuje G2 Esports z Polakiem Marcinem „Jankos” Jankowskim na dżungli.

Rozgrywki już się rozpoczęły, a oglądający je gracze mogą zgarnąć ciekawe nagrody. Między innymi jest to wiele emotek, ikonek i nawet skórka do warda.

Nagrody za MSI 2022

Oglądający jeden z najważniejszych turniejów z League of Legends odbywający się w środku sezonu rankingowego mogą zdobyć wiele nagród. Działają one na zasadzie dropów, więc na początku należy połączyć konto Riotu na stronie lolesports.com z Twitchem lub YouTube. Jeżeli wszystko zostało zrobione poprawnie, to pod transmisją na żywo powinna pojawić się niebieska ikonka „NAGRODY” z zaznaczonym ptaszkiem.

Riot TyraMaySue potwierdził, że w tym roku kapsuły z nagrodami skupią się głównie na 6 bohaterach i kilku innych:

  • Rell,
  • Morganie,
  • Taliyah,
  • Viego,
  • LeBlanc,
  • Rengar.

Dodatkowo oprócz ikonek oraz emotek twórcy planują także rozdanie skórek do wardów. Jest to odpowiedź na wpis @papuchochoe, która udostępniła prawdopodobną listę nagród.

Rioter zaznaczył jednak, że niektóre z nich zarezerwowane są dla splitów rankingowych oraz Mistrzostw Świata 2022. W związku z tym niektóre z nich mogą nie pojawić się na MSI.

Aby je zdobyć, wystarczy wejść na stronę lolesports.com i śledzić transmisje na żywo z meczów. Odbywają się one głównie w godzinach 10:00 – 15:00 i potrwają kilka najbliższych dni.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends