w

Jeden z graczy LoLa z jakiegoś powodu dodaje Wukonga do wszystkich grafik Seraphine

Gracze odkryli naprawdę dziwny profil na Twitterze. Autor udaje Wukonga i stylizuje się na partnera Seraphine.


Społeczność League of Legends często ma naprawdę szalone pomysły. Od lat nie brakowało ludzi, którzy udawali w internecie swoje ukochane postacie. Fani nierzadko tak mocno angażują się w grę, że robią sobie tatuaże z bohatermi z LoLa, stylizują się na nich, kupują masę gadżetów, figurek czy po prostu ciągle mówią o swoim mainie.

Jeden z graczy wpadł na dość nietypowy pomysł, by nie tylko prowadzić profil społecznościowy jednego z championów z gry, ale także stylizować go na partnera jednej z najnowszych bohaterek – Seraphine. Nie byłoby to aż tak zaskakujące, gdyby nie fakt, że wspomnianym championem jest Wukong, a posty na jego koncie pojawiają się codziennie.

Seraphine i Wukong – nowa para z League of Legends?

Mowa o profilu Wukong (seraphineswu), którego opis brzmi w następujący sposób:

WU | MONKEY KING | TAKEN I
LOVE MY MONKEY QUEEN
@seradotwav
I WILL BE THE BEST!

Na koncie pojawiło się już ponad 50 tweetów, a każdy z nich zawiera masę dziwnych, ale nierzadko kreatywnych przeróbek z Seraphine. Autor nie tylko dodaje postać Wukonga, ale także ukrywa motywy z nim związane w przeróżnych miejscach na grafice – napis na koszulce, tapeta w telefonie dziewczyny, zdjęcie w tle, a nawet fragment ogona lub sam jego cień.

Reakcje na wspomniany profil są naprawdę różne. Dla jednych jest to świetny żart wyśmiewający Seraphine i jej media społecznościowe. Inni uważają załączone obrazki za dość niepokojące, szczególnie jeśli weźmie się pod uwagę, że ktoś dzień w dzień przerabia „zdjęcia” fikcyjnej postaci i bawi się w Twittera prowadzonego przez innego bohatera gry.

Profil założono zaledwie 11 listopada 2020 roku, więc nie ma nawet miesiąca, a już przekroczył 1600 obserwujących.

ZOBACZ – Zapowiedź wywiadu z bohaterkami K/DA. Rozmowa z Akali o piosence MORE

ZOBACZ – Riot będzie śledził buildy najlepszych graczy w LoLu, by potem proponować je w sklepie

ZOBACZ – To miało być rewolucją w dżungli. Riot o strażnikach lasu, którzy mieli wyjść w przedsezonie 2021

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends