w

Jeden z graczy LoLa stworzył koncept PROJECT: Vex. Czy bohaterka pasuje do tej serii skórek?

Reklama

Jeden z graczy zaprojektował ciekawy koncept nowej skórki do Vex. Jak się prezentuje?

Reklama


Vex to bohaterka League of Legends, która pojawiła się na Summoner’s Rift 23 września 2021 roku, czyli w piątek obchodziła swoje pierwsze urodziny.

Można powiedzieć, że postać ta była na swój sposób wyjątkowa. Nie tylko miała być bardziej mroczna i posępna w odróżnieniu od wielu cukierkowych i pogodnych bohaterów, ale również była pierwszym Yordlem wydanym od kilku lat.

Do tej pory powstało sporo fanowskich konceptów skórek do Vex. Artyści bardzo ją polubili i stwierdzili, że ponura Yordlka pasuje do takich motywów, jak Battle Academia, Star Guardian, Elderwood czy Cafe Cuties.

W sieci pojawił się nowy koncept, który tym razem utrzymany jest w zupełnie innym klimacie. Chodzi o uniwersum PROJECT.

Reklama

Pomysł na skórkę – PROJECT: Vex

PROJECT to jedna z najbardziej rozbudowanych serii skórek w League of Legends. Uniwersum istnieje w grze od wielu lat i ma sporo oddanych fanów. Skiny z tym motywem dobrze się sprzedają i pasują do większości championów, więc tak naprawdę Riot ma nieograniczone pole do popisu.

Autorem konceptu PROJECT: Vex jest Li Yang, artysta z Chin, który ma na swoim koncie wiele fanartów z League of Legends.

W tym przypadku największą uwagę przykuwa splash art, który nie tylko został wykonany na solidnym poziomie, ale również posiada nawiązania do poprzednich skinów z serii.

PROJECT: Vex walczy z Vi z tego samego uniwersum. W prawym górnym rogu grafiki widać także Jinx, czyli siostrę Vi, która również ma skina z tej serii.

Niewykluczone, że Vex kiedyś naprawdę dostanie skórkę z tej serii. Riot cały czas rozbudowuje uniwersum PROJECT i dodaje do niego kolejnych bohaterów.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends