w

Zawartość kolejnej przepustki trafiła na serwery testowe LoLa. Do passów nadchodzi kontrowersyjna zmiana?

Reklama

Co pojawiło się na serwerach testowych League of Legends?

Reklama


Od jakiegoś czasu wiadomo już, że tematyką kolejnej przepustki będzie seria skórek Spirit Blossom. Początkowo gracze mogli dowiedzieć się o zbliżających się skinach z przecieków, a następnie oficjalnych informacji, jak na przykład opublikowany na oficjalnym kanale Youtube trailer (Oficjalny zwiastun Spirit Blossom 2022 – nadchodzącego do LoLa wydarzenia. Kto zgodnie z przeciekami dostanie skiny?).

Na serwerach testowych już wcześniej pojawiła się zawartość powiązana z nowymi skinami – fani mieli już okazję przyjrzeć się nadchodzącym chromom czy ikonkom (Nowe chromy, emotki i ikonki do najnowszych skórek z serii Spirit Blossom z League of Legends). Co jeszcze znajdzie się w warsztacie Hextech i jaką ciekawą rzecz udało się odkryć jednemu z fanów?

Zawartość przepustki Spirit Blossom

Jedna ze zdecydowanie najważniejszych informacji może dotyczyć zdobywania punktów w przepustce. Użytkownik o nicku Julex_Gameplays znalazł w plikach grafikę oraz nazwę przedmiotu dostępnego w sklepie – „XP Pass boost asset”. Komentujący gracze obawiają się, że Riot wprowadzi możliwość zakupu doświadczenia przepustki za RP bądź czegoś, co przyspieszy nabijanie tokenów.

Chromy Spirit Blossom Setta zostały poprawione:

Pojawiły się assety, które pokazują ramki nowych skórek:

Pojawiła się też informacja, dotycząca chrom Night Blossom do skórek, które trafiły do LoLa podczas debiutu serii Spirit Blossom.

Przyjrzeć można się również zawartości, która pojawi się w Warsztacie Hextech w ramach zbliżających się mistrzostw Worlds.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends