w

Jhin ultujący z brzucha Tahm Kencha – przykłady dziwnych interakcji ze zreworkowanym bohaterem LoLa

Gracze testowali nowego Tahm Kencha i odkryli, że można robić z nim naprawdę dziwne akcje.


Ci, którzy myślą, że widzieli już wszystko, mogą być nieźle zaskoczeni. Riot regularnie dostarcza wrażeń graczom, wprowadzając do gry nowości lub zmiany, które w ostateczności nie do końca działają tak, jak zapewne było zaplanowane.

Często zdarza się, że nowa postać, która ma nietypowe mechaniki, generuje przeróżne mniej lub bardziej groźne bugi, które w większości wyglądają naprawdę dziwnie. Nie trzeba długo szukać. Wystarczy podać przykład Viego, który generował tak wiele błędów, że musiał zostać wyłączony z profesjonalnych rozgrywek.

Tym razem chodzi jednak o bohatera po reworku. Ci, którzy śledzą nowości, wiedzą, że Riot postanowił odświeżyć umiejętności Tahm Kencha. Zaciekawieni gracze zaczęli go testować i odkryli, że można z nim robić szalone rzeczy.

Dziwne interakcja ze zreworkowanym Tahm Kenchem

O szczegółach reworku championa można poczytać w oddzielnym artykule, który szczegółowo opisuje każdą z umiejętności – Prezentacja i opis nowych umiejętności Tahm Kencha po reworku. Zmienione Q, W, E, R, pasywka.

Jak już większość graczy zauważyło – Tahm Kench mimo zmian wciąż posiada swoje charakterystyczne skille, jak uderzenie językiem czy pożarcie wroga lub sojusznika.

Z tym ostatnim jest pewien problem. Gracze śmieją się, że kod LoLa jest tak zbugowany, że twórcy sami nie mogli przewidzieć, co wydarzy się ze zreworkowanym bohaterem. A stało się naprawdę sporo.

Znany youtuber Vandiril postanowił przetestować umiejętności różnych postaci w połączeniu z pożarciem Tahma. Efekty mogą nieźle zdziwić. W końcu ile osób miało okazję oglądać Jhina strzelającego z brzucha innego championa? Pentakill, ponieważ z Tahm Kencha nagle wyskoczył Nunu ze swoim ultem? Żaden problem. A to jedynie parę przykładów.

 

Warto wspomnieć, że zreworkowany bohater wciąż jest testowany na PBE i nie wiadomo, w jakiej formie trafi na serwery live. Być może większość dziwnych interakcji zostanie wyeliminowana.