w

Klub 1000 powrócił do League of Legends. Która postać czeka na swojego skina ponad 3 lata?

Klub 1000 dni bez skórki powrócił do League of Legends. Kayn czeka na nowego skina już prawie 3 lata.


Ostatnie kilka miesięcy w LoLu było bardzo owocne dla wielu zapomnianych bohaterów. W pewnym momencie znany klub 1000 dni przestał istnieć – Klub 1000 dni bez skina rozpadł się. Który z bohaterów LoLa najdłużej czeka na nową skórkę?.

Shyvana w końcu doczekała się wymarzonego skina, a postacie, które prawie dobiły do 1000 dni, również dostały skórkę, np. Rumble i Cho’Gath. Przez jakiś czas klub był pusty, co było wielkim osiągnięciem Riotu – sprawdził się zapowiedzi, że twórcy zadbają o mniej popularnych championów.

Niestety radość nie trwała długo. Klub został reaktywowany przez to, że trafił do niego Kayn – bohater, który przez wielu jest uważany za naprawdę poszkodowaną postać w temacie skórek.

1000 dni bez nowej skórki

Kayn to bohater wydany 12 lipca 2017 roku, więc niedługo skończy 4 lata. Mimo to do tej pory posiada zaledwie dwie skórki (w tym jedną wydaną w dniu premiery). Ostatni skin – Kayn z Odysei – pojawił się 12 września 2018 roku. Od tamtej pory fani bohatera nie otrzymali nic nowego.

Dla wielu szokujący jest fakt, że od ostatniego skina minęło już 1000 dni, tym bardziej że bohater jest jedną z popularniejszych w League of Legends i bardzo często można go spotkać na Summoner’s Rift. Jest to równocześnie naprawdę przykra informacja dla mainów tego championa, choć zarazem wiele osób rozumie, dlaczego tak się dzieje.

Twórcy nie raz podkreślali, że stworzenie dobrej skórki do Kayna wymaga naprawdę wiele czasu i jest to znacznie bardziej pracochłonne, niż w przypadku innych bohaterów. Jak wiadomo, Riot stara się także dobierać skiny tematyczne oraz patrzy na to, co dobrze się sprzeda. Stworzenie skórki do Lux czy Ahri jest prostsze i zajmuje mniej czasu, więc jest bardziej opłacalne.

Pocieszeniem jest to, że według niedawnego przecieku Kayn ma otrzymać skórkę związaną z nowym eventem. Prawdopodobnie będzie to coś w rodzaju wydarzenia Night & Dawn. Więcej o przecieku można przeczytać tutaj – Nowe przecieki z League of Legends – powrót serii Coven i skin do Kayna.

Kto jeszcze czeka na skórkę powyżej 900 dni? Okazuje się, że zaraz za Kaynem znajduje się Fiddlesticks, który czeka na skina od 944 dni (ostatnio pojawił się 8 listopada 2018 roku) oraz Dr Mundo, który czeka 916 dni (ostatni skin wydano 6 grudnia 2018 roku).

Zaraz za nimi na liście znajdują się Graves, Warwick i Udyr, choć w ich przypadku liczba dni jest znacznie niższa, ponieważ żadna nie przebija 800 dni. Wygląda jednak na to, że jest naprawdę sporo bohaterów, którzy zbliżają się do tego, by zostać członkiem klubu 1000 dni.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends