w

Kayle przejdzie rework razem z Aurelion Solem? Jeden z pracowników się wygadał i szybko usunął nagranie

Jeden z pracowników Riotu podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Kayle. Co ciekawe, powiedział chyba za dużo.


Mimo że bohaterka nie radzi sobie najlepiej, to nie radzi sobie ona również najgorzej. Win ratio rzędu 49.59% sprawia, że zajmuje ona praktycznie środek rankingu bohaterów wybieranych na górną aleję. Niewielkie buffy mogłyby pomóc jej w rozgrywce na tyle, że nie stałaby się ona za silna, a jednocześnie częściej pojawiała się w grach, co prawdopodobnie byłoby założeniem tych wzmocnień.

Jeden z pracowników Riotu podczas swojego streama wypowiadał się odnośnie tej postaci, proponując kilka zmian. Na końcu stwierdził, że gdyby miał szansę, to zrobiłby nawet rework, bo champion ma bardzo duży potencjał. Okazuje się, że nie tylko on.

Co chciałby wzmocnić Riot?

Zdaniem projektanta bohaterka najsłabiej radzi sobie we wczesnych fazach gry i to właśnie w tym aspekcie chcieliby oni, aby była ona silniejsza. Elementów, na których chcieliby skupić się twórcy, jest kilka.

  • Dobijanie minionów z E refundowałoby koszt many.
  • Prędkość poruszania się z umiejętności pasywnej zostałaby zwiększona.
  • Cooldown na ulcie zostałby zmniejszony.

Wszystkie z powyższych elementów zostały wspomniane w klipie zamieszczonym poniżej. Ten został potem usunięty, podobnie, jak cały VOD ze streama. To zasiało w społeczności spore ziarno niepewności. W końcu po co usuwać coś, co jest jedynie „przemyśleniami”?

Słowa Riot Augusta jako starszego projektanta postaci w League of Legends zdecydowanie mogą przyczynić się do tego, co stanie się z Kayle w przyszłości gry. Zastanawiające, że Rioter tłumaczył, iż sa to zmiany, które on by poczynił. Wiedziało o tym stosunkowo mało osób, a mimo tego i tak usunął wszystko, co miało z Kayle jakikolwiek związek.

Po wszystkich tych zmianach Rioter miał wspomnieć, że to jest jedna z postaci, która też mogłaby przejść rework. Przypomnijmy, że podobne zdanie miał o Aurelion Solu kilka dni temu. Tamtego klipu, ani VOD jednak nie usunięto. Pytanie dlaczego.

Aurelion Sol nie potrzebuje graficznego reworku, ale raczej aktualizacji jego gameplayu. I to takiej na poziomie Aatroxa. Moim zdaniem jego wygląd jest 10/10, ale względem jego zestawu wydaje mi się, że powinniśmy usunąć wszystkie jego umiejętności i zaczynając od zera, stworzyć najfajniejszego gwiezdnego smoka, jakiego jesteśmy w stanie sobie wyobrazić.

Czuję, że podobna aktualizacja w jego przypadku mogłaby wypaść naprawdę dobrze, ponieważ sam Aurelion Sol ma ogromny potencjał.

To jednak nie wydaje się być czymś, co już teraz zaplanowano. Na pewno są to postacie, o których warto pamiętać w przyszłych miesiącach. Być może to one pojawią się nawet w głosowaniu społeczności i to gracze będą mogli je wybrać.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends