w

Kiedy gracze LoLa poznają dalsze plany twórców wobec nadchodzących bohaterów?

Co wiadomo o kolejnej roadmapie, która miałaby ujawnić plany twórców LoLa?


Riot regularnie dodaje do swojej gry nowych bohaterów, a swoimi planami stara się dzielić z graczami odpowiednio wcześniej. Twórcy robią to za pośrednictwem roadmap, z których można dowiedzieć się między innymi tego, jaką klasę będzie posiadał lub to, na jaką pozycję był pierwotnie projektowany.

Z poprzedniego wpisu twórców można było dowiedzieć się więcej o reworku Dr. Mundo, Akshanie czy nadchodzącym magu Vex.

Kiedy pojawi się kolejna roadmapa?

Z racji, że o Vex mówi się coraz więcej, postać prawdopodobnie już wkrótce ujrzy światło dzienne. Będzie to oznaczać ukończenie przez Riot ostatniej roadmapy, którą podzielił się z graczami. Twórcy ujawniali poszczególne informacje, jednak żadna z nich nie była konkretna. W tym roku ma pojawić się aż dwóch strzelców – pierwszym z nich jest Akshan, a drugi ma pojawić się po Vex (Riot wyda dwóch strzelców w tym roku? Co wiadomo o kolejnym ADC?).

Fani wyglądają więc kolejnej roadmapy, która rzuciłaby na nadchodzących championów nieco więcej światła. Projektant odpowiedzialny za bohaterów w League of Legends poinformował, że ta ma pojawić się po wydaniu kolejnej postaci.

Nie jestem pewien, kiedy wydamy kolejna roadmapę, ale najprawdopodobniej będzie to miało miejsce pomiędzy wydaniem Vex, a kolejnego championa.

Akshan ma pojawić się na serwerach live 21 lipca w aktualizacji 11.15. Od daty wydania poprzedniej postaci, którą okazała się Gwen, dzielą go około 3 miesiące. Można się więc spodziewać, że dokładna rozpiska planów twórców pojawi się za około 4 miesiące, kiedy Vex już zagości na serwerach.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends