w

Kiedy kluby znikną z League of Legends? Riot nie ugiął się pod prośbami graczy i podał termin

Kiedy gracze LoLa będą musieli się pożegnać z klubami?


Jakiś czas temu twórcy przyznali, że kluby w League of Legends się dość zestarzały i w dobie chociażby Discorda wypadają blado (zobacz: Dlaczego kluby w League of Legends zostają usunięte? Riot przyznaje, że został w tyle).

Takie wnioski doprowadziły do tego, że ogłoszono zamknięcie klubów w przyszłości. Wtedy jeszcze konkretna data nie była znana. W końcu Riot określił, w jakim patchu wygasi wspomnianą funkcję w grze.

Koniec z klubami w League of Legends

Zgodnie z najnowszym oświadczeniem Riot Games kluby zostaną wygaszone w patchu 10.25, czyli w  okolicach 8 grudnia. Twórcy piszą:

Po spatchowaniu gry i zalogowaniu się nie zobaczycie już czatu klubu, tagów klubu ani żadnych informacji o członkach klubu. Wiemy, że dla niektórych z was to będzie wielka zmiana, ale mamy nadzieję, że do tego czasu uda się wam przenieść swoje społeczności na platformy takie jak Discord, dzięki czemu pozostaniecie w kontakcie w League i poza League.

Rioterzy wypowiedzieli się także na temat tagów, które dla niektórych były najważniejszym elementem klubów:

Wiemy, że tagi klubów były bardzo istotne z punktu widzenia graczy, ale poza takimi niewinnymi sposobami ich wykorzystania obserwowaliśmy też alarmująco dużo bardziej złowrogich i nieodpowiednich tagów.

Nie mamy idealnego rozwiązania, które pozwoliłoby nam zostawić „dobre” tagi, a jednocześnie uniemożliwić pojawianie się „złych” tagów psujących środowisko gry. Będziemy jednak poszukiwać sposobów umożliwienia wam bezpiecznego manifestowania swoich zainteresowań i wyrażania siebie, ponieważ wiemy, jakie to dla was ważne.

ZOBACZ – Jak to możliwe, że teraz można tracić złoto za farmienie minionów w League of Legends?

Dla wielu osób może być to sytuacja, w której stracą kontakt z niektórymi graczami lub zaczną szukać nowych miejsc, które zrzeszają społeczność League of Legends. Dla każdego, kto lubi udzielać się w grupie fanów gry lub po prostu szuka kogoś do drużyny, idealnym miejscem będzie:

DISCORD BOOP.PL

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends