Kiedy odbędą się Worldsy? Największe mistrzostwa związane z League of Legends mają już datę

League of Legends

Reklama

Kiedy i gdzie odbędą się mistrzostwa Worlds? Informacje dotyczące wydarzenia League of Legends.

Reklama


Worldsy są największą atrakcją sceny e-sportowej League of Legends. Najlepsze drużyny z całego świata walczą o tytuł mistrza, z którym wiążą się ogromne nagrody. Na oficjalnym kanale Youtube pojawił się film promujący nadchodzące wydarzenie.

Szczegóły dotyczące Worldsów. Gdzie odbędą się przyszłe mistrzostwa?

W tym roku turniej odbędzie się na stadionie piłkarskim Pudong w Szanghaju i rozpocznie się 25 września, a skończy 31 października.

Video

Reklama

ZOBACZ – Minęły 3 lata od odblokowania 30 poziomu. Kto ma i jaki jest najwyższy level w League of Legends?

Wszystkie kwestie dotyczące publiczności zostaną poruszone, kiedy władze lokalne wyrażą na nią zgodę. Wcześniejsze fazy rozgrywek będą odbywały się bez publiczności.

Twórcy chcą zachować swoje plany na wydarzenie jako niespodziankę i upewnić się, że rozrywka zapewniona graczom dorówna wydarzeniom z poprzednich lat. Poczynając od Elder Dragona w 2017 roku do zeszłorocznego występu True Damage, Riot zaznacza, że zawsze chciał zaimponować widzom i przyznaje, że jest niesamowicie podekscytowany na myśl o tegorocznych mistrzostwach Worlds.

Gdzie odbędą się następne Worldsy?

Mimo że rok 2020 jeszcze nie minął, to twórcy już teraz wybrali miasta na lata 2021 i 2022. W przyszłym roku Riot planuje powrót do Chin, a same mistrzostwa odbędą się w wielu miastach, aby wesprzeć doświadczenia, które mają miejsce w przypadku prawdziwego sportu. W 2022 roku zaś będzie to Ameryka Północna.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej