w

Minęły 3 lata od odblokowania 30 poziomu. Kto ma i jaki jest najwyższy level w League of Legends?

Już od 3 lat w League of Legends można wbijać wyższy level niż 30.


Czas leci tak szybko, że niektórzy gracze LoLa nie zauważyli nawet, że od wprowadzenia nieograniczonego levelowania konta minęły już 3 lata. Co o systemie myślą gracze i jaki jest aktualnie najwyższy poziom na świecie?

Kto ma najwyższy poziom konta na świecie?

Riot Mort napisał na swoim Twitterze:

Minęły prawie 3 lata, odkąd wypuściliśmy nowy system levelowania… Jest to jeden z moich pierwszych naprawdę WIELKICH projektów w Riot Games. Wszystko wiązało się z dużym ryzykiem. W końcu osiągnąłem poziom 200 (oczywiście zwolniłem z tym, odkąd TFT nie podbija levelu konta).

Rioter zapytał graczy, jak podoba im się wprowadzony system i jakie mają opinie po 3 latach grania. Komentujący chwalili się swoimi levelami, wyjaśniali, że wprowadzone zmiany bardzo motywują ich do gry lub po prostu sama zmiana im się podoba i lubią wszelakie nowości w League of Legends.

Oczywiście nie znaczy to, że 100% społeczności cieszy się ze zmian. Pojawiły się także krytyczne opinie, wśród których można znaleźć m.in. narzekanie na to, że wysokie levele wbija się dość nudno, że z czasem nie daje to satysfakcji lub że widoczność poziomu sprawia, że niektórzy gracze wyzywają osoby z niższym poziomem konta, nazywając je noobami.

ZOBACZ – Blood Moon Xayah, czyli ciekawy pomysł graczy na nową skórkę do League of Legends

Trzecia rocznica wprowadzenia nieograniczonego levelowania konta jest dobrą okazją na sprawdzenie, które profile biją światowe rekordy we wbitym poziomie. Oto lista 10 kont, które aktualnie są w topce. Na pierwszym miejscu jak zawsze znany już społeczności Nolife Fynn.

ZOBACZ – Gracze ponownie wzywają Riot do zwiększenia ilości emotek dostępnych do użycia podczas gry w LoLa

Jak widać, zdobyte poziomy są naprawdę imponujące. Ciekawym faktem jest to, że 1 i 10 miejsce dzieli ponad 1000 levelów. Dla wielu graczy wciąż nieosiągalne jest wbicie choćby poziomu 1000, a co dopiero prawie 2500.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends