w

Kiedy pojawią się prestiżowe skiny dla Kai’Sy i Soraki w LoLu? Wszystko, co o nich wiadomo

Co wiadomo o dwóch nadchodzących do League of Legends prestiżowych skórkach?

Reklama


Z zapowiedzianych na drugą połowę roku 2020 prestiżowych skinów gracze poznali ich już naprawdę sporo. Największą tajemnicą owiane jednak były skórki dwóch postaci, które pojawiły się na liście. Mowa o Sorace i Kai’Sie, o których można przeczytać między innymi w jednym z poprzednich artykułów (Kto dostanie prestiżowe skórki w League of Legends w drugiej połowie 2020 roku?).

Co zdradził graczom support?

Z wpisu, poza samym potwierdzeniem tego, że kolejne skórki będą należały do Kai’Sy i Soraki, można dowiedzieć się o ich cenach. Skin Soraki będzie kosztował 100 punktów prestiżu, natomiast Kai’Sy będzie można nabyć za 2000 tokenów wydarzenia Worlds.

W przypadku drugiej bohaterki o skinie wiadomo, że motywem jego pojawienia się jest zrekompensowanie graczom tego, jak trudne było odblokowanie pierwszej skórki z tej serii.

W trakcie Mistrzostw 2018 wydano unikatową Prestiżową Edycję Kai’Sy z K/DA, zanim Prestiż do końca przekształcił się w rodzaj skórek. Było ją wówczas zdecydowanie trudniej odblokować niż dzisiejsze skórki Prestiżowej Edycji. Prestiż nie był też do końca zdefiniowany. Poza tym nie do końca jasny był sposób działania Prestiżu czy przepustek wydarzeń. W ten sposób Riot ma nadzieję, że preferujący Kai’Sę gracze, którzy nie zdołali jej uzyskać w 2018 r. (wskutek poziomu trudności albo niejasnych zasad jej zdobycia), ucieszą się z tej nowej okazji.

Dział wsparcia potwierdził również, że prestiżowa wersja skórki Soraki będzie odnosiła się do skina, który już znajduje się w grze.

Reklama

Jedynym, co mogę powiedzieć, jest to, że planujemy stworzyć prestiżową wersję skina, który był już wydany!

ZOBACZ – Jak to się stało, że Brenvar wywołał większe zamieszanie, niż wszystkie postacie wydane ostatnio do LoLa?

Gracze mieli okazję już wcześniej przyjrzeć się prestiżowej Sorace, która niestety okazała się być nieprawdziwa (Dlaczego gracze LoLa uwierzyli, że Soraka dostanie prestiżową edycję skina Star Guardian?). Tak naprawdę jednak nic nie wyklucza tego, że bohaterka faktycznie dostanie taką skórkę. Star Guardian jest jedną z popularniejszych serii, a powyższa wskazówka supportu również nie wyklucza tej możliwości. Niezależnie od tego, jaka jest prawda, społeczność wkrótce sama się przekona.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends