w

Kiedy w League of Legends pojawi się nowy tryb 2v2v2v2? Wszystko, co planuje Riot

Rioter pisze, kiedy można spodziewać się zupełnie nowego trybu gry na serwerach testowych.


Zdaniem wielu graczy LoLa wydarzenia, które pojawiają się w grze, stały się już naprawdę powtarzalne i nie różnią się od siebie praktycznie niczym. Fanom od dawna brakowało między innymi nowego trybu gry, który sprawiłby, że granie w trakcie eventu byłoby ciekawsze. Riot jakiś czas temu powiedział graczom, że zacznie spełniać ich oczekiwania, a jednym z podjętych działań było rozpoczęcie prac nad nowym trybem gry.

Teraz już wiadomo, że pojawi się on na serwerach live wraz z letnim wydarzeniem, a Rioter publikuje bardziej szczegółowe informacje na temat pojawienia się nowego trybu gry na serwerach testowych. Co na ten temat wiadomo?

Tryb 2v2v2v2

Riot od jakiegoś czasu informował fanów, że do League of Legends w końcu trafi nowy tryb gry, który urozmaici rozgrywkę oraz wydarzenia, które się w niej pojawiają. Informacji pojawiało się stosunkowo niewiele, jednak pokazano między innymi, jak potencjalnie może wyglądać mapa, na której będą walczyły ze sobą cztery dwuosobowe drużyny – KLIK.

Riot Meddler odpowiedział na komentarz jednego z fanów LoLa, który zapytał o jakieś informacje na temat nowego trybu gry. Napisał, że na PBE pojawi się już późnego czerwca, a na serwery live trafi w połowie lipca.

Jak zostało już wspomniane, tryb będzie powiązany z letnim wydarzeniem, które ma wyróżniać się nie tylko tym, co będzie można znaleźć w rozgrywce, ale również pod względem tego, co pojawi się w kliencie. Riot robi przerwę od formatu Visual Noveli, którym charakteryzowały się ostatnie większe wydarzenia.

Wiadomo też, że do gry ma trafić nowa linia skórek o nazwie Soul Fighter, a Samira wraz z premierą nowych elementów kosmetycznych ma otrzymać skina ultimate – KLIK.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends