w

Klient LoLa wciąż pełny błędów. Gracze domagają się poprawek

Minęło kilka lat od wydania nowego klienta, a gracze wciąż zgłaszają masę błędów.


Gracze zgłaszają coraz więcej błędów. Powoli mają tego dość, ponieważ niedoróbki klienta mocno utrudniają im grę.

Masa męczących błędów

Na Reddicie można znaleźć wiele tematów o błędach w League of Legends. Część z nich dotyczy bugów klienta, które skutecznie zniechęcają wielu graczy. Niektórzy są oburzeni, że po 10 latach od wydania gry, klient dalej działa w niektórych przypadkach naprawdę kiepsko.

Jeden z użytkowników napisał:

Riot musi naprawić swojego klienta, zanim nadejdzie kolejny sezon.

Klient dotarł do punktu, w którym jest nie do zniesienia. Logowanie trwa dłużej niż zwykle, czasem blokuje się tworzenie lobby, a nawet stanie w kolejce. Za to najgorszy błąd: wybór postaci i niemożność zablokowania bohatera.

Poważnie, jak te rzeczy się nadal dzieją? To jest nie tylko u mnie, wiele osób, z którymi grałem przez ostatni tydzień, miało podobne lub nawet gorsze problemy. Miałem nawet kogoś, kto musiał ponownie zainstalować kleinta, ponieważ podczas próby uruchomienia go pojawiał się komunikat o błędzie i nie mogliśmy nawet przejść do ekranu logowania.

Chcę tylko wyjaśnić, że pomimo tego, że te problemy nie dotyczą każdego gracza, z pewnością jest to coś, nad czym należy popracować. I nawet jeśli ty osobiście tego nie doświadczyłeś, to nie oznacza, że problem nie istnieje.

ZOBACZ – Kiedy wyjdą nowe gry Riotu? LoL Mobile, TFT, czy Legends of Runeterra

W komentarzach niektórzy prosili o rady, jak naprawić dane usterki lub co zrobić, gdy klient nagle się zawiesi. Część doradzała im reinstalacje, inni proponowali pobranie wspomagających programów.

Jest naprawdę źle, jeśli trzeba pobierać dodatkowe programy, aby klient firmy wartej miliardy dolarów nie odwalał takich rzeczy!

Czy dalej wczytujemy się w komentarze, tym bardziej widać, że gracze nie zostawiają na kliencie suchej nitki. Inny użytkownik wypisał następujące błędy:

„Szczerze mówiąc, z każdą aktualizacją klient pogarsza się!

  • Powolny czas ładowania podczas logowania (zaczęło się to 2-3 patche temu)
  • Powolny czas ładowania, aby dostać się do gry (nie jest to problem z komputerem lub internetem, to zaczęło się dziać, gdy wprowadzono nowego klienta)
  • Sklep nie ładuje się (lub ładuje z wielkim opóźnieniem)
  • Nie można wybrać bohatera
  • Niemożność wytworzenia pewnych rzeczy + Misje nie ukończą się lub nie pokazują postępu (musisz się wylogować i zalogować ponownie)
  • Interfejs użytkownika w skrócie jest beznadziejny. Jedyną dobrą rzeczą jaką potrafię w nim odnaleźć jest ustawienie dowolnego splash arta na tło naszego profilu”

ZOBACZ – Pulsefire Thresh to fanowski koncept z 2017 roku?

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends