w

Kolejne pogarszanie skórek w LoLu? Nowe skórki Star Guardian w LoLu tego nie posiadają

Riot Games

Gracze zarzucają Riotowi, że znów pogarsza jakość skórek w LoLu. Star Guardian bez znanego motywu muzycznego.


Aktualnie na serwerze PBE testowane są nowe skórki z serii Star Guardian do Sony, Fiddlesticksa, Kai’Sy i Ekko. Gracze zwracają uwagę na jeden mały, ale istotny szczegół.

Okazuje się, że przy wychodzeniu z bazy nie posiadają one znanego motywu muzycznego. Ten charakterystyczny element został usunięty i nie pojawia się przy nowych skinach. Społeczności ta decyzja nie do końca się podoba.

Nowe skiny Star Guardian

Do tej pory twórcy wydali wiele ciekawych skórek z serii Czarodziejek Gwiazd. Chociaż ich wygląd się różni, to łączy je jeden charakterystyczny element, czyli właśnie motyw muzyczny podczas wychodzenia postaci z bazy.

Ten określany przez społeczność „podstawowy element” nie występuje już w nowych skinach Star Guardian na PBE. Powstał nawet o tym temat na Reddicie, którego popularność wciąż rośnie.

Riot stworzył niesamowity motyw orkiestrowy dla tego wydarzenia i powinien być dołączony do skórek, tak jak w przypadku starszych wersji.

W komentarzach pod postem gracze prawie jednogłośnie przyznali, że motyw muzyczny jest nieodłączną częścią tej serii i Riot podjął dziwną decyzję. Uważają, że to celowe pogarszanie jakości skórek, a niektóre z prac zostały nawet nazwane bezdusznymi.

Nigdy nie sądziłem, że w dziale skinów tak szybko spadnie jakość, ale oto jesteśmy. Nie chcę nazywać zespołu leniwym, ALE niektóre prace wydają się po prostu bezduszne, tak jakby dział skórek miał jakiś rodzaj drenażu mózgu. Innymi słowy, może blokada kreatywności?

Może to być mieszanka kilku z tych rzeczy:

  • Utalentowani twórcy zostali przeniesieni do „ważniejszych” projektów (nowszych gier Riot).

  • Roczny limit skórek wzrósł tak bardzo, że wypaczył przepływ pracy, aby był bardziej liniowy, aby wpompować jak najwięcej skórek.

Cokolwiek to jest, mam nadzieję, że końcowe dane o przychodach będą wskaźnikiem i sygnałem ostrzegawczym.

Być może po dużych protestach graczy deweloperzy zdecydują się na poprawienie ich i wprowadzenie wypominanego motywu muzycznego. Na ten moment jednak żaden z pracowników nie wypowiedział się na ten temat.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends