w

Koniec z możliwością wybrania regionu w League of Legends. Co ze zmianą języka?

Twórcy odpowiedzieli na parę nurtujących pytań dotyczących zmian kont League of Legends na konta Riot.


Zmiany w kontach League of Legends powodują sporo wątpliwości. Support Riot Games postanowił odpowiedzieć na kilka pytań.

Zmiana kont LoLa na konta Riot oraz brak możliwości wybrania regionu.

Twórcy odpowiedzieli na pytania związane z wyborami regionu w League of Legends. Część graczy zapewne już wie, że Riot planuje przenieść wszystkich z kont LoLa na konta Riot, które będą wspierać różne gry firmy.

Od kilku miesięcy przenosimy wszystkich graczy z kont League of Legends na konta Riot. Większość osób jest już po przenosinach, dlatego teraz podejmiemy kolejne działanie, dzięki któremu Riot będzie w stanie wspierać rozmaite gry: usuniemy opcję wyboru regionu z ekranu logowania.

Aby podejrzeć, w którym regionie jest dane konto, należy najechać na zębatkę w prawym dolnym rogu ekranu logowania.

Wielu graczy zastanawia się, czy z okazji zmiany kont League of Legends na konta Riot będzie możliwa gra ze znajomymi z różnych regionów. Na to twórcy również odpowiedzieli:

Możesz co prawda rozmawiać z graczami z innych serwerów oraz gier Riot, ale sama rozgrywka jest możliwa wyłącznie z graczami z tego samego regionu League of Legends, co ten, w którym jesteś ty. Jeżeli chcesz dokonać transferu swojego konta (np. w związku z wykonywaną pracą lub przeprowadzką do nowego regionu), możesz to zrobić!

ZOBACZ – Dlaczego najlepszy gracz w historii LoLa dostał bana na 1000 lat? Niesamowita historia

Co stanie się w przypadku, jeśli dane konto nie zostało jeszcze przekształcone w konto Riot?

Jeżeli twoje konto nie zostało jeszcze zaktualizowane do konta Riot, przy próbie zalogowania pojawi się wiadomość o błędzie i nie będziesz w stanie przejść przez ekran logowania. Klient zachowa się tak samo jak w przypadku wpisania złej nazwy lub hasła — nie zdołasz dotrzeć nawet do ekranu gry. W takiej sytuacji najpierw należy odwiedzić stronę aktualizacji konta, aby uzyskać dostęp do gry.

Twórcy przypominają również, że wszystkie dostępne języki w danym regionie można podejrzeć na ekranie logowania. Tak samo jak w przypadku sprawdzenia regionu, należy najechać na ikonę zębatki w prawym dolnym rogu i wybrać jeden język z dostępnych na liście.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends