w

Koreański Lee Sin nie spodziewał się tak szalonego zagrania ze strony Gragasa. Widowiskowy filmik z LoLa

Dwójka graczy z Korei wykonała tak szalone zagranie, że nagranie z nim podbiło internet.


Nie od dziś wiadomo, że pewne postacie w League of Legends są świetne do robienia tak zwanych “playsów”. Niektórzy gracze uwielbiają popisywać się w ten sposób i zabijać przeciwników w naprawdę widowiskowym stylu. Przy tego typu rzeczach liczy się dobry refleks, ale również samozaparcie podczas długich ćwiczeń – rzadko kiedy skomplikowane zagrania wychodzą same z siebie.

Fani takich zabaw lubią w pełni poznawać championa, którego wybrali. Do efektownych zagrywek świetnie nadaje się m.in. Lee Sin. Tak naprawdę nie trzeba nikomu tłumaczyć, dlaczego to właśnie ten bohater jest lubiany przez osoby, które lubią dynamiczne i widowiskowe akcje.

Okazuje się, że nawet najlepszy Lee Sin może być nieźle zaskoczony, gdy trafi na pewną postać. Jeden koreańskich mainów mnicha zapewne bardzo się zdziwił, gdy został ograny.

Koreański Lee Sin i jego największy wróg

W sieci pojawiło się nagranie, które bardzo szybko stało się szalenie popularne. Na samym Reddicie filmik doczekał się ponad 16 tysięcy pozytywnych reakcji.

Co dokładnie się wydarzyło? Okazuje się, że koreański gracz (a to właśnie serwer KR uchodzi za ten z najwyższym poziomem) trafił na godnego przeciwnika, który odpowiedział na jego efektowne playsy czymś jeszcze bardziej zaskakującym.

Kim był tajemniczy wróg? Zapewne sporo osób się zdziwi, ponieważ był to Gragas.

Komentujący śmiali się, że wybór bohatera przez przeciwnika na pewno nie był przypadkowy. Jeden z użytkowników zażartował, że “trzeba być naprawdę pijanym, by robić takie rzeczy”.

Nie da się ukryć, że zagrania pokazane na filmiku są naprawdę szybkie i niejeden z graczy może poczuć się zakłopotany, gdy je ogląda. Co prawda można śmiało założyć, że gracze dobrze się znali i każda z akcji została ustawiona. Nie zmienia to jednak faktu, że obaj prezentują umiejętności na naprawdę wysokim poziomie.

Tak podsumował to jeden z graczy:

Wiem, że to ustawione, ale spróbujcie sami wykonać to chore g**no. Nie wiem na ile jest to łatwiejsze na super niskim pingu, ale o boże, o ku**a, jakie to jest genialne. 

Dołącz
Obserwuj
Więcej z League of Legends