w

Letni Nexus Blitz nie będzie ostatnim. Tryb ma powracać regularnie do League of Legends

Riot Games

Nexus Blitz będzie pojawiać się regularnie podczas wydarzeń?


Odświeżony okresowy tryb szybkich gier z ciekawymi nowymi opcjami powróci już niedługo w letnim wydarzeniu. Nowa szata graficzna na wzór jednego z regionów — Ionii, tak spodobała się graczom, że nie mogą oni już się doczekać wprowadzenia go na oficjalne serwery. Pracownik potwierdza, że nie będzie to jedyna szansa na spotkanie się z Nexusem, a zacznie on pojawiać się częściej.

Częstsze występowanie Nexus Blitz

Chaotyczna, niesforna i szybko zmieniająca się zabawa, czyli jak opisuje rozgrywkę Riot w wydawać się może zapomnianym Nexus Blitzie, powróci już niedługo. Tym razem za sprawą nowego letniego wydarzenia, w którym dodatkowo ma wyjść dwóch nowych bohaterów (dżunglerka i assasin).

Od ostatniego pojawienia się eksperymentalnego trybu minęło sporo czasu, wydawać się może, że pracownicy wykorzystali go idealnie na poprawienie gameplayu i szaty graficznej, która została zmieniona na barwy jednego z najpiękniejszych i kolorowych regionów Runterrry — Ionii.

ZOBACZ – Zbiórka charytatywna w League of Legends – skórki i misje z nią związane są już w grze

Podekscytowana społeczność ruszyła na PBE i już może cieszyć się zabawą przez około dwa tygodnie, aby następnie przejść na oficjalne serwery, a ci, którym wciąż będzie miało, nawet po zakończeniu wydarzenia nie muszą się martwić. Jak podaje jedna z pracowniczek Riot Games, studio planuje wprowadzać Nexus Blitz częściej, podczas przeróżnych eventów. Prawdopodobnie będzie to działać na takiej samej zasadzie jak AURF, URF, One for All.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends