Letni Nexus Blitz nie będzie ostatnim. Tryb ma powracać regularnie do League of Legends

League of Legends

Reklama

Nexus Blitz będzie pojawiać się regularnie podczas wydarzeń?

Reklama


Odświeżony okresowy tryb szybkich gier z ciekawymi nowymi opcjami powróci już niedługo w letnim wydarzeniu. Nowa szata graficzna na wzór jednego z regionów — Ionii, tak spodobała się graczom, że nie mogą oni już się doczekać wprowadzenia go na oficjalne serwery. Pracownik potwierdza, że nie będzie to jedyna szansa na spotkanie się z Nexusem, a zacznie on pojawiać się częściej.

Częstsze występowanie Nexus Blitz

Chaotyczna, niesforna i szybko zmieniająca się zabawa, czyli jak opisuje rozgrywkę Riot w wydawać się może zapomnianym Nexus Blitzie, powróci już niedługo. Tym razem za sprawą nowego letniego wydarzenia, w którym dodatkowo ma wyjść dwóch nowych bohaterów (dżunglerka i assasin).

Od ostatniego pojawienia się eksperymentalnego trybu minęło sporo czasu, wydawać się może, że pracownicy wykorzystali go idealnie na poprawienie gameplayu i szaty graficznej, która została zmieniona na barwy jednego z najpiękniejszych i kolorowych regionów Runterrry — Ionii.

Reklama

ZOBACZ – Zbiórka charytatywna w League of Legends – skórki i misje z nią związane są już w grze

Podekscytowana społeczność ruszyła na PBE i już może cieszyć się zabawą przez około dwa tygodnie, aby następnie przejść na oficjalne serwery, a ci, którym wciąż będzie miało, nawet po zakończeniu wydarzenia nie muszą się martwić. Jak podaje jedna z pracowniczek Riot Games, studio planuje wprowadzać Nexus Blitz częściej, podczas przeróżnych eventów. Prawdopodobnie będzie to działać na takiej samej zasadzie jak AURF, URF, One for All.

Reklama

Bądź na biężąco zaobserwuj oraz dołącz do naszej społeczności.

Czytaj więcej