w

LoL Patch 10.12 – Poznaliśmy plany Riotu na ulepszenie szczelin żywiołów i run

Główny projektant rozgrywki podsumował, jakie plany mają twórcy na patch 10.12.


Rioterzy nie ukrywają, że chcą cały czas udoskonalać i odświeżać swoją grę. W ostatnim czasie wzięli na celownik poprawienie run i czarów przywoływacza oraz zmodyfikowanie szczelin żywiołów, tak by odświeżyć nieco Summoner’s Rift.

Najbliższe plany Riotu w związku z ulepszeniem League of Legends

Riot Scruffy (Mark Yetter), czyli główny projektant rozgrywki, ponownie wypowiedział się na temat zmian systemowych w patchu 10.12.

Głównym tematem naszych niedawnych przemyśleń na temat rozgrywki był zestaw zmian systemowych, które chcemy wprowadzić do gry w patchu 10.12 w celu:

    • Ulepszenia niektórych szczelin żywiołów i nadania im bardziej wyjątkowego charakteru.
    • Ulepszenia run, których używanie jest mało satysfakcjonujące lub które mają wąskie spektrum działania.

O zmianach w szczelinach żywiołów pisaliśmy już wcześniej. Twórcy planują nieco odświeżyć ten element Summoners Rift m.in. przez dodanie nowych sadzonek – Wybuchowych Szyszek i Rozkwitów Wróżbity. Więcej o planach Riotu w tej sprawie można przeczytać tutaj – Nowe miejsca sadzonek na Summoner’s Rift w League of Legends. Dlaczego to zmieniono?.

O runach twórcy wypowiedzieli się znacznie obszerniej. Rioterzy chcą przyjrzeć się runom i czarom przywoływacza, a szczególnie skupić się na tych, które są słabe i wymagają poprawy. Więcej o zmianach run i czarów można przeczytać tutaj – Riot zmienia najsłabsze czary przywoływacza i wprowadza ogromne zmiany w runach League of Legends.

DołączObserwuj
Więcej z League of Legends