w

Madison Beer – piosenkarka występująca jako Evelynn w POP/STARS mówi o swoim powrocie do K/DA

Czy piosenkarka, która użyczyła głosu Evelynn w singlu, POP/STARS jeszcze powróci?


Riot Games jest znane między innymi z tworzenia muzyki głęboko powiązanej ze swoją największą produkcją, którą bez wątpienia jest League of Legends. Przez lata powstawało wiele utworów, a jednym z nich był debiut zespołu K/DA w roku 2018, gdzie głosu czterem bohaterkom udzieliły realne piosenkarki.

Co mówił jeden z komentarzy i jak odpowiedziała na niego Madison?

Madison Beer, która użyczyła swojego głosu Evelynn, nie pojawiła się ponownie w singlu THE BADDEST, a jej fani zaczęli zastanawiać się dlaczego i byli przekonani, że nieobecność świadczy o odejściu z grupy.

Podczas transmisji na Instagramie, która odbyła się 23 września, piosenkarka odpowiedziała na wiadomość, która mówiła, że jest ona „za dobra” dla League of Legends.

Mówili, że myślałaś, że jesteś za dobra dla League of Legends.

Jej odpowiedź brzmiała następująco:

O mój Boże. Dalej nie mogę mówić o niektórych rzeczach, więc po prostu powiem, że jest to nieprawda. Uwielbiam League of Legends i jestem naprawdę wdzięczna za sam fakt, że ciągle mogę z nimi pracować.

Video

ZOBACZ – Riot zacznie powtarzać umiejętności, bo “niektóre mechaniki są tak dobre, że nie powinny być dla jednej postaci”

Jej odpowiedź można interpretować raczej jednoznacznie, na co wskazują komentarze fanów. Wszyscy zakładają, że piosenkarka powróci w momencie wydania albumu, który już został zapowiedziany.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends