w

Masa graczy LoLa zaczęła pobierać tego skina z Yasuo na wózku. Strona została „zdjęta”

Reklama

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o customowym skinie dla Yasuo. Ten dopiero dzisiaj stal się naprawdę popularny.


2 miesiące pisaliśmy o tym, że na polskim Twitterze rozgorzała dyskusja odnośnie Yasuo i jego skórki z wózkiem inwalidzkim. Jest to customowy skin, który nie ma nic wspólnego z Riotem, a mimo tego został wówczas za taki uznany.

Skin dzisiaj osiągnął popularność, a strona z jego pobraniem jest niedostępna

Reklama

Z jakiegoś powodu zagraniczni gracze dopiero dzisiaj dowiedzieli się o tym skinie. Wszystko przez post na Reddicie, który jest obecnie numerem jeden i co chwilę dostaje kolejne punkty.

Jak wygląda ten skin na samym filmie i w grze?

Video

Gracze zaczęli masowo pobierać skórkę ze strony, która była podana na Reddicie i uchodzi za oficjalną domenę osoby odpowiedzialnej za tego konkretnego skina Yasuo i kilka innych, równie ciekawych projektów, jak chociażby różnych wersji map.

Co ciekawe, strona jest obecnie niedostępna. Wystarczyło kilka godzin, by została zawieszona.

Niemal od razu zaczęły się wśród społeczności domysły odnośnie tego, co mogło się stać. Część graczy wskazuje tutaj na Riot, który ma dość pogmatwaną politykę względem tego typu projektów. Jak twierdzą – oficjalnie nie mają nic przeciwko, ale można dostać za to bana. Według wstępnych teorii konto miałoby być zawieszone ze względu na łamanie regulaminu Riotu.

Teraz już jednak wiadomo, że strona jest niedostępna ze względu na problemy z jej optymalizacją. Najbardziej prawdopodobne jest to, że serwis miał ograniczone zasoby, które po prostu się wyczerpały. To częsty widok przy małych projektach.

Reklama
DołączObserwuj
Więcej z League of Legends